Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Harold Wyllie oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Harold Wyllie: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917 a legnézettebb alkotás: 100 megtekintés egy évben, ami 17% összes Harold Wyllie részére fordított figyelemnek. Ezt követi Launch of the 'Agamemnon', Buckler's Hard, 1781 és Army Reconnaissance. A művész oldala 1 000 látogatást, a művek pedig 500 látogatást értek el: összesen 1 500 lượt. A figyelem 50%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 900 látogatással. Kedvelik a Zavará színkombináció (Színharmónia) stílust: ezek a látogatások 50%-át teszik ki a katalógus 17%-ával szemben.
A(z) Harold Wyllie 6 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Harold Wyllie leglátottabb műve.
-
1
Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917, 1920
100 látogatás · 16,7%
-
2
Launch of the 'Agamemnon', Buckler's Hard, 1781
100 látogatás · 16,7%
-
3
Army Reconnaissance, 1919
100 látogatás · 16,7%
-
4
The Battle of Sole Bay, 28 May 1672
100 látogatás · 16,7%
-
5
'Close of Day'
100 látogatás · 16,7%
-
6
Tilbury, Essex
100 látogatás · 16,7%
Mikor látogatják meg az emberek Harold Wyllie oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 300 | 0 |
Mikor nyitják meg Harold Wyllie műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Harold Wyllie művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 11,1% | 16,7% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 44,4% | 33,3% |
| Fényerék egyensúlya | 38,9% | 50,0% |
| Fényes | 5,6% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 27,8% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 38,9% | 16,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 33,3% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 78,6% | 60,0% |
| Földszínek | 14,3% | 20,0% |
| Monokróm | 7,1% | 20,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 16,7% | 16,7% |
| Egyensúlyos | 72,2% | 66,7% |
| Élénk | 11,1% | 16,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 27,8% | 50,0% |
| Lágy | 38,9% | 16,7% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,2% | 16,7% |
| Kijelentés | 11,1% | 16,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 16,7% | 50,0% |
| Lágyan kevert paletta | 22,2% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,7% | 16,7% |
| Erős színegyüntetés | 33,3% | 33,3% |
| Egységes színpaletta | 11,1% | 0,0% |
Melyek Harold Wyllie legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Launch of the 'Agamemnon',… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tilbury, Essex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Camperdown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Design for County Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Army Reconnaissance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Bombing of Bissheghem A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Bombers Getting Off f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| An Air Fight, France (1917–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Aerial Watch on the Rhi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artillery Observation BE2c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Harold Wyllie a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 700 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Harold Wyllie-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 100 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 200 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 500 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 400 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 500 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 600 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Harold Wyllie kapcsán kérdeznek
Melyik Harold Wyllie műve a legtöbbször megtekintett?
- Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917 az első helyen, 100 megtekintéssel, a nézetések 17%-át övelem. 6 mű áll felette.
Mennyi a Harold Wyllie közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 500 látogatás tizenkét hónapban: 1 000 a művész oldalán, 500 a művekkel.
Mely művei Harold Wyllie felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Zavará színkombináció (Színharmónia) leírású művek 50% látogatást generálnak a katalógus 17% részére vonatkozóan.