Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Harald Sohlberg oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Harald Sohlberg: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Winter Night in the Mountains a legnézettebb alkotás: 300 megtekintés egy évben, ami 50% összes Harald Sohlberg részére fordított figyelemnek. Ezt követi Modne jorder és Norwegian Solskin. A művész oldala 500 látogatást, a művek pedig 600 látogatást értek el: összesen 1 100 lượt. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 600 látogatással. Kedvelik a Érezhető fényesség (Fényerő) stílust: ezek a látogatások 83%-át teszik ki a katalógus 31%-ával szemben.
A(z) Harald Sohlberg 3 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Harald Sohlberg leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Harald Sohlberg oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Mikor nyitják meg Harald Sohlberg műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Harald Sohlberg művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 25,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 34,4% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 31,2% | 83,3% |
| Fényerék egyensúlya | 9,4% | 16,7% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 18,8% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 43,8% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 21,9% | 66,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 15,6% | 33,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 50,0% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 31,2% | 66,7% |
| Semleges tónusok | 18,8% | 33,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 34,4% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 50,0% |
| Élénk | 15,6% | 50,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 15,6% | 16,7% |
| Lágy | 18,8% | 50,0% |
| Egyensúlyozott | 21,9% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 28,1% | 33,3% |
| Kijelentés | 15,6% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 25,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 21,9% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 15,6% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 18,8% | 50,0% |
| Egységes színpaletta | 18,8% | 50,0% |
Melyek Harald Sohlberg legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winter Night in the Mountai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Fiskerens stue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Norwegian Høstlandskap Autu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Country Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Eugenie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Veranda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Norwegian Solskin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| View from Karl XII's Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Korsfestelsen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Harald Sohlberg a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Harald Sohlberg-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 200 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 300 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 400 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 400 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Harald Sohlberg kapcsán kérdeznek
Melyik Harald Sohlberg műve a legtöbbször megtekintett?
- Winter Night in the Mountains az első helyen, 300 megtekintéssel, a nézetések 50%-át övelem. 3 mű áll felette.
Mennyi a Harald Sohlberg közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 100 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán, 600 a művekkel.
Mely művei Harald Sohlberg felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Érezhető fényesség (Fényerő) leírású művek 83% látogatást generálnak a katalógus 31% részére vonatkozóan.