Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Hans Von Marées oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Hans Von Marées: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Alte Nationalgalerie, Berlin.: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami 21% a(z) Hans Von Marées megtekintéseinek összesen. Aztán Youth Picking Oranges és Drei Männer In Der Landschaft Von Hans Von Marées. Összesen 2 700 látogatás: 700 a művész oldalon, 2 000 a művekkel. A nézőadomány nő: 400% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 2 000 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a látogatások 54%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 33%-át jelenti.
Hans Von Marées: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Hans Von Marées alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Alte Nationalgalerie, Berlin.
500 látogatás · 20,8%
-
2
Youth Picking Oranges
400 látogatás · 16,7%
-
3
Drei Männer In Der Landschaft Von Hans Von Marées
300 látogatás · 12,5%
-
4
Abendliche Waldszene ), 1870
200 látogatás · 8,3%
-
5
Rekonstruktion In Der Alten Nationalgalerie Berlin.
200 látogatás · 8,3%
-
6
Drei Männer in der Landschaft ), 1874
100 látogatás · 4,2%
-
7
Die Lebensalter (Orangenbild)
100 látogatás · 4,2%
-
8
Kassettenbild Ii
100 látogatás · 4,2%
-
9
Drei Jünglinge In Einem Orangenhain
100 látogatás · 4,2%
-
10
Entwurf Zum Bild Das Goldene Zeitalter I
100 látogatás · 4,2%
Hogyan változik Hans Von Marées közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 1 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 500 | 0 |
Hogyan nézték a Hans Von Marées műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Hans Von Marées művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 70,0% | 70,8% |
| Lágy árnyékok | 20,0% | 25,0% |
| Érezhető fényesség | 3,3% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 6,7% | 4,2% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 36,7% | 25,0% |
| Finom színtónusú | 33,3% | 54,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 20,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 79,0% | 92,3% |
| Sötét tónusú | 15,8% | 0,0% |
| Semleges tónusok | 5,3% | 7,7% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 60,0% | 58,3% |
| Egyensúlyos | 33,3% | 37,5% |
| Élénk | 6,7% | 4,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 26,7% | 33,3% |
| Lágy | 50,0% | 16,7% |
| Egyensúlyozott | 6,7% | 16,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,7% | 33,3% |
| Kijelentés | 0,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 16,7% | 29,2% |
| Lágyan kevert paletta | 23,3% | 37,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 8,3% |
| Erős színegyüntetés | 30,0% | 20,8% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 4,2% |
Hogyan alakulnak Hans Von Marées legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Courtyard with the Grotto i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drei Männer In Der Landscha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Double Portrait of Marées a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selbstbildnis Mit Hildebran… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Die Lebensalter (Orangenbil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abendliche Waldszene ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drei Männer in der Landscha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Oarsmen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kassettenbild Ii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Hans Von Marées közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 300 | 60,0% |
| Spanyol | 100 | 20,0% |
| Ukrán | 100 | 20,0% |
Hogyan alakulnak Hans Von Marées napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 400 |
| hét 28 Sze | 400 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 200 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Hans Von Marées: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Hans Von Marées-nak?
- Alte Nationalgalerie, Berlin.: 500 látogatás, ami 21% a(z) Hans Von Marées megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Hans Von Marées?
- 2 700 tizenkét hónap alatt (700 a művész oldalon, 2 000 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Hans Von Marées műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 54%-át teszi ki a 33% katalógusból.