Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gustave Moreau oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Gustave Moreau: a közönség egy pillantásban
A Megjelenés a legtöbb figyelmet vonja magára: 4 300 látogatás tizenkét hónapban, ami 4% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Gustave Moreau nézetességgel összevetítve. Salome Dancing before Herod és Salome Dancing követik. Gustave Moreau összesen 110 300 látogatást generált: 15 600 a művész oldalon és 94 700 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 31%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 73 800 látogatással. A közönség Angol (31%), Orosz (19%) és Portugál (8%) nyelven olvadsz. A közönség számítógépek (81%), telefonok (17%) és tabletek (3%) eszközökön követi. A közönség a Finom színtónusú irányába hajlamos (Színelnyomás): a látogatások 45%-át teszi ki, az művész katalógjának 34%-át pedig.
A Gustave Moreau legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Gustave Moreau legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
3 500
Júl 2026
5 900
67 900
Aug 2026
4 400
9 900
Sze 2026
5 300
13 400
Hány imádrát nézik meg Gustave Moreau műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Gustave Moreau megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Éteri
79,2%
58,7%
Misztikus
12,5%
21,8%
Dramatikus
6,2%
14,6%
Romantikus
2,1%
4,8%
Nosztalgikus
0,0%
0,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Rejtélyes
70,8%
59,0%
Melankolikus
6,2%
16,1%
Drámai
8,3%
15,3%
Szellemi
6,2%
3,7%
Éteri
4,2%
2,6%
Belső elmélyülést sugárzó
2,1%
1,5%
Romantikus
0,0%
0,6%
Nyugodt
2,1%
0,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
16,0%
22,4%
Lágy árnyékok
32,0%
37,5%
Érezhető fényesség
44,0%
33,6%
Fényerék egyensúlya
6,0%
6,2%
Fényes
2,0%
0,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
12,0%
11,8%
Finom színtónusú
34,0%
44,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
38,0%
34,4%
Egyértelmű színprészenység
16,0%
8,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
73,3%
77,2%
Semleges tónusok
15,6%
13,8%
Sötét tónusú
11,1%
8,7%
Monokróm
0,0%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
20,0%
22,7%
Egyensúlyos
60,0%
67,3%
Élénk
20,0%
10,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
4,0%
Lágy
14,0%
14,9%
Egyensúlyozott
4,0%
9,1%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
29,5%
Kijelentés
56,0%
42,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
10,6%
Lágyan kevert paletta
2,0%
7,1%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
19,8%
Erős színegyüntetés
40,0%
48,9%
Egységes színpaletta
24,0%
13,5%
Mely Gustave Moreau művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Megjelenés
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 000
800
1 100
Phaeton
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
700
300
Salomé a János Apóstok Fejé…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
200
Salome Dancing before Herod
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
800
300
Szon és Medeia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
400
400
Mystical Flower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Diomédés, aket elszigetelté…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Sálom börtönben
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Szalomé
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Salome Dancing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
600
300
Milyen eszközöket használnak az emberek Gustave Moreau megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
88 900
80,6%
telefonok
18 300
16,6%
tabletek
3 100
2,8%
Mely nyelveken követik Gustave Moreau követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 200
30,6%
Orosz
1 400
19,4%
Portugál
600
8,3%
Finn
400
5,6%
Francia
400
5,6%
Cseh
200
2,8%
Dán
200
2,8%
Német
200
2,8%
Spanyol
200
2,8%
Olasz
200
2,8%
Naponta hányan nézik Gustave Moreau-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
2 300
sze 23 Sze
800
csüt 24 Sze
1 200
pén 25 Sze
300
szo 26 Sze
400
vas 27 Sze
300
hét 28 Sze
700
kedd 29 Sze
1 600
sze 30 Sze
2 200
csüt 1 Okt
900
pén 2 Okt
1 200
szo 3 Okt
800
vas 4 Okt
1 400
hét 5 Okt
1 200
kedd 6 Okt
1 700
sze 7 Okt
1 300
csüt 8 Okt
1 200
pén 9 Okt
1 000
szo 10 Okt
3 100
vas 11 Okt
1 500
hét 12 Okt
1 200
kedd 13 Okt (előrejelzés)
2 800
sze 14 Okt (előrejelzés)
2 100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 600
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 200
szo 17 Okt (előrejelzés)
2 100
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 600
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 500
kedd 20 Okt (előrejelzés)
3 200
sze 21 Okt (előrejelzés)
2 400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 900
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 400
szo 24 Okt (előrejelzés)
2 400
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 800
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
3 500
sze 28 Okt (előrejelzés)
2 700
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 100
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 600
szo 31 Okt (előrejelzés)
2 700
vas 1 Nov (előrejelzés)
2 000
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 900
Kérdések Gustave Moreau kapcsán
Mely Gustave Moreau művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
A Megjelenés, 4 300 megtekintéssel (4% Gustave Moreau összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Gustave Moreau alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
110 300 látogatás tizenkét hónapban: 15 600 a művész oldalon és 94 700 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Gustave Moreau alkotásait az emberek?
A látogatók számítógépek (81%), telefonok (17%) és tabletek (3%) eszközökön nézik Gustave Moreau alkotásait; a látogatások 81%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken követik Gustave Moreau követői?
Angol (31%), Orosz (19%) és Portugál (8%) nyelven. A legnépszerűbb nyelv: Angol (31% arányban).
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Gustave Moreau alkotásai közül?
Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 45%-át, a katalógus 34%-ával szemben.