Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Guillaume-Joseph Roques oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Guillaume-Joseph Roques: a közönség egy pillantásban
Une âme quittant le purgatoire a legtöbb figyelmet vonja magára: 600 látogatás tizenkét hónapban, ami 46% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Guillaume-Joseph Roques nézetességgel összevetítve. Autoportrait és Marie Thérèse Eléonore Guignon dite Mademoiselle Lescot épouse de Louis Cécile Marie de Campistron de Maniban követik. Guillaume-Joseph Roques összesen 1 600 látogatást generált: 300 a művész oldalon és 1 300 az egyes műveknél. A legforgalmasabb hónap Aug 2026 volt, 800 látogatással. A közönség a Erőteljes kontrasztú irányába hajlamos (Kontraszt): a látogatások 62%-át teszi ki, az művész katalógjának 32%-át pedig.
A Guillaume-Joseph Roques legnépszerűbb 8 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Guillaume-Joseph Roques legnézettebb 8 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Une âme quittant le purgatoire
600 látogatás · 46,2%
-
2
Autoportrait
100 látogatás · 7,7%
-
3
Marie Thérèse Eléonore Guignon dite Mademoiselle Lescot épouse de Louis Cécile Marie de Campistron de Maniban
100 látogatás · 7,7%
-
4
Saint Antoine Abbé Un Ermite (saint Jérôme ) (Ancien titre)
100 látogatás · 7,7%
-
5
L'Immaculée Conception
100 látogatás · 7,7%
-
6
Nativité de la Vierge
100 látogatás · 7,7%
-
7
L'Assomption
100 látogatás · 7,7%
-
8
Modello pour la nativité de saint Jean Baptiste
100 látogatás · 7,7%
Hányan nézik Guillaume-Joseph Roques alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 700 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hány imádrát nézik meg Guillaume-Joseph Roques műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Guillaume-Joseph Roques megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 22,7% | 15,4% |
| Lágy árnyékok | 63,6% | 76,9% |
| Érezhető fényesség | 13,6% | 7,7% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 63,6% | 76,9% |
| Finom színtónusú | 31,8% | 15,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 4,5% | 7,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 68,2% | 76,9% |
| Egyensúlyos | 31,8% | 23,1% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 9,1% | 7,7% |
| Lágy | 40,9% | 23,1% |
| Egyensúlyozott | 4,5% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 31,8% | 61,5% |
| Kijelentés | 13,6% | 7,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 22,7% | 15,4% |
| Lágyan kevert paletta | 9,1% | 7,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 27,3% | 15,4% |
| Erős színegyüntetés | 36,4% | 61,5% |
| Egységes színpaletta | 4,5% | 0,0% |
Mely Guillaume-Joseph Roques művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jeux nautiques sur la Garon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'intérieur de la chapelle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Modello pour la nativité de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| L'Assomption | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| L'Annonciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Purification | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Visitation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jésus parmi les docteurs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nativité de la Vierge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Une âme quittant le purgato… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 100 |
Mely nyelveken követik Guillaume-Joseph Roques követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hányan nézik Guillaume-Joseph Roques-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 18 Okt | 100 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 28 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Guillaume-Joseph Roques kapcsán
Mely Guillaume-Joseph Roques művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Une âme quittant le purgatoire, 600 megtekintéssel (46% Guillaume-Joseph Roques összes megtekintéséből). A fenti rangsor 8 művet sorol fel.
Hányan nézik Guillaume-Joseph Roques alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 600 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalon és 1 300 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Guillaume-Joseph Roques alkotásai közül?
- Erőteljes kontrasztú (Kontraszt): a látogatások 62%-át, a katalógus 32%-ával szemben.