Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Giuseppe Molteni oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Giuseppe Molteni: a közönség egy pillantásban
Lorenzo Vatalaro Antiques a legtöbb figyelmet vonja magára: 200 látogatás tizenkét hónapban, ami 40% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Giuseppe Molteni nézetességgel összevetítve. The Confession és Paolo Toschi követik. Giuseppe Molteni összesen 400 látogatást generált: 100 a művész oldalon és 300 az egyes műveknél. Kevesebb figyelem az utóbbi időben: a látogatások 100%-el csökkentek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Sze 2026 volt, 400 látogatással. A közönség a Zavará színkombináció irányába hajlamos (Színharmónia): a látogatások 60%-át teszi ki, az művész katalógjának 29%-át pedig.
A Giuseppe Molteni legnépszerűbb 4 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Giuseppe Molteni legnézettebb 4 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Hányan nézik Giuseppe Molteni alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 0 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 300 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Giuseppe Molteni műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Giuseppe Molteni megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 100,0% | 100,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 0,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 57,1% | 80,0% |
| Finom színtónusú | 42,9% | 20,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 85,7% | 100,0% |
| Egyensúlyos | 14,3% | 0,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 28,6% | 40,0% |
| Lágy | 14,3% | 20,0% |
| Egyensúlyozott | 28,6% | 40,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,3% | 0,0% |
| Kijelentés | 14,3% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 28,6% | 60,0% |
| Lágyan kevert paletta | 14,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,3% | 20,0% |
| Erős színegyüntetés | 28,6% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 14,3% | 20,0% |
Mely Giuseppe Molteni művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paolo Toschi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait of Giuseppe Candia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Signora di Monza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Zofia Potocka n… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Family of Barbiano di B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lorenzo Vatalaro Antiques | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| The Confession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik Giuseppe Molteni követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hányan nézik Giuseppe Molteni-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 100 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 200 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 200 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 300 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 300 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 300 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 300 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Giuseppe Molteni kapcsán
Mely Giuseppe Molteni művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Lorenzo Vatalaro Antiques, 200 megtekintéssel (40% Giuseppe Molteni összes megtekintéséből). A fenti rangsor 4 művet sorol fel.
Hányan nézik Giuseppe Molteni alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 400 látogatás tizenkét hónapban: 100 a művész oldalon és 300 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Giuseppe Molteni alkotásai közül?
- Zavará színkombináció (Színharmónia): a látogatások 60%-át, a katalógus 29%-ával szemben.