Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Girolamo Da Santacroce oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Girolamo Da Santacroce: a látogatások éves összefoglalója
A(z) The Martyrdom of Saint Lawrence a legnézettebb alkotás: 300 megtekintés egy évben, ami 33% összes Girolamo Da Santacroce részére fordított figyelemnek. Ezt követi The Adoration of the Three Kings - (123) és The Martyrdom of Saint Blaise. A művész oldala 600 látogatást, a művek pedig 800 látogatást értek el: összesen 1 400 lượt. A figyelem 50%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 1 000 látogatással. Kedvelik a Drámai (Érzelmi hangulat) stílust: ezek a látogatások 100%-át teszik ki a katalógus 10%-ával szemben.
A(z) Girolamo Da Santacroce 5 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Girolamo Da Santacroce leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Girolamo Da Santacroce oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
500
Aug 2026
0
100
Sze 2026
100
100
Okt 2026
0
100
Mikor nyitják meg Girolamo Da Santacroce műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Girolamo Da Santacroce művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Klasszikus
50,0%
0,0%
Dramatikus
20,0%
100,0%
Éteri
10,0%
0,0%
Misztikus
10,0%
0,0%
Békés, nyugodt
10,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
70,0%
0,0%
Drámai
10,0%
100,0%
Játékos
20,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
31,0%
22,2%
Lágy árnyékok
44,8%
11,1%
Érezhető fényesség
24,1%
66,7%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
10,3%
0,0%
Finom színtónusú
34,5%
33,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
41,4%
33,3%
Egyértelmű színprészenység
13,8%
33,3%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
75,0%
66,7%
Sötét tónusú
20,8%
33,3%
Semleges tónusok
4,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
27,6%
22,2%
Egyensúlyos
62,1%
44,4%
Élénk
10,3%
33,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,9%
0,0%
Lágy
24,1%
33,3%
Egyensúlyozott
6,9%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
34,5%
11,1%
Kijelentés
27,6%
55,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,3%
0,0%
Lágyan kevert paletta
17,2%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
13,8%
22,2%
Erős színegyüntetés
51,7%
55,6%
Egységes színpaletta
6,9%
22,2%
Melyek Girolamo Da Santacroce legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Young Mercury Stealing Catt…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St John the Baptist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Virgin and Child with S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Lawrence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior with a company at…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Annunciation to Mary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Coronation of virgin Ma…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child Enthroned
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Adoration of the Three…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Martyrdom of Saint Lawr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Milyen nyelveken követi Girolamo Da Santacroce a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Girolamo Da Santacroce-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
100
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
Amit az emberek Girolamo Da Santacroce kapcsán kérdeznek
Melyik Girolamo Da Santacroce műve a legtöbbször megtekintett?
The Martyrdom of Saint Lawrence az első helyen, 300 megtekintéssel, a nézetések 33%-át övelem. 5 mű áll felette.
Mennyi a Girolamo Da Santacroce közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
1 400 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész oldalán, 800 a művekkel.
Mely művei Girolamo Da Santacroce felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Drámai (Érzelmi hangulat) leírású művek 100% látogatást generálnak a katalógus 10% részére vonatkozóan.