Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gillis Mostaert oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Gillis Mostaert: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Passion play on the city square in Antwerp: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 27% a(z) Gillis Mostaert megtekintéseinek összesen. Aztán Háború és tűz jelenete és Village Feast. Összesen 1 800 látogatás: 600 a művész oldalon, 1 200 a művekkel. A nézőadomány nő: 100% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 800 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) a látogatások 50%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 12%-át jelenti.
Gillis Mostaert: a(z) 7 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 7 mű a Gillis Mostaert alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Gillis Mostaert közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
500
300
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
300
Okt 2026
100
500
Hogyan nézték a Gillis Mostaert műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Gillis Mostaert művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
45,8%
50,0%
Békés, nyugodt
12,5%
33,3%
Természetes tónusú
16,7%
0,0%
Nosztalgikus
12,5%
0,0%
Nyugodt
4,2%
16,7%
Misztikus
4,2%
0,0%
Természetközeli
4,2%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Sötét és komoly
25,0%
50,0%
Belső elmélyülést sugárzó
12,5%
50,0%
Szellemi
16,7%
0,0%
Drámai
12,5%
0,0%
Nyugodt
12,5%
0,0%
Energikus
8,3%
0,0%
Melankolikus
4,2%
0,0%
Játékos
4,2%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
50,0%
46,7%
Lágy árnyékok
40,0%
26,7%
Érezhető fényesség
6,7%
26,7%
Fényerék egyensúlya
3,3%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
40,0%
26,7%
Finom színtónusú
36,7%
40,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
33,3%
Egyértelmű színprészenység
3,3%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
88,9%
100,0%
Sötét tónusú
5,6%
0,0%
Semleges tónusok
5,6%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
60,0%
53,3%
Egyensúlyos
40,0%
46,7%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
13,3%
0,0%
Lágy
26,7%
20,0%
Egyensúlyozott
16,7%
26,7%
Erőteljes kontrasztú
23,3%
26,7%
Kijelentés
20,0%
26,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
13,3%
0,0%
Lágyan kevert paletta
6,7%
26,7%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
46,7%
40,0%
Egységes színpaletta
33,3%
33,3%
Hogyan alakulnak Gillis Mostaert legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Háború és tűz jelenete
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Moses strikes water from th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
village fair
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Massacre of the Innocents i…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Adoration of the shepherds
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Cowshed
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Men Sawing T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with the Holy Fam…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
choice of the wide or narro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lot and his daughters guide…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveket használ Gillis Mostaert közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
100
100,0%
Hogyan alakulnak Gillis Mostaert napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
300
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
100
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
200
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
Gillis Mostaert: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Gillis Mostaert-nak?
Passion play on the city square in Antwerp: 400 látogatás, ami 27% a(z) Gillis Mostaert megtekintéseinek összegétől. A lista 7. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Gillis Mostaert?
1 800 tizenkét hónap alatt (600 a művész oldalon, 1 200 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Gillis Mostaert műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat): a látogatások 50%-át teszi ki a 12% katalógusból.