Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gianni Versace oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Gianni Versace: a közönség egy pillantásban
Shirt a legtöbb figyelmet vonja magára: 300 látogatás tizenkét hónapban, ami 25% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Gianni Versace nézetességgel összevetítve. Wool and red cashmere coat és Színvonalú ruházat követik. Gianni Versace összesen 3 700 látogatást generált: 3 200 a művész oldalon és 500 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 31%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Okt 2026 volt, 1 700 látogatással. A közönség számítógépek (49%), telefonok (46%) és tabletek (5%) eszközökön követi. A közönség a Finom színtónusú irányába hajlamos (Színelnyomás): a látogatások 50%-át teszi ki, az művész katalógjának 13%-át pedig.
A Gianni Versace legnépszerűbb 8 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Gianni Versace legnézettebb 8 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
400
Aug 2026
0
100
Sze 2026
1 300
0
Okt 2026
1 700
0
Hány imádrát nézik meg Gianni Versace műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Gianni Versace megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
62,5%
37,5%
Karakteres
12,5%
37,5%
Luksusú
12,5%
25,0%
Dramatikus
12,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
62,5%
37,5%
Energikus
12,5%
37,5%
Szenvedélyes
12,5%
25,0%
Erőteljes presence
12,5%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,3%
8,3%
Lágy árnyékok
0,0%
0,0%
Érezhető fényesség
8,7%
8,3%
Fényerék egyensúlya
17,4%
25,0%
Fényes
69,6%
58,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
87,0%
50,0%
Finom színtónusú
13,0%
50,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
0,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Pasztell színek
63,6%
36,4%
Semleges tónusok
31,8%
54,5%
Földszínek
4,5%
9,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
95,7%
75,0%
Egyensúlyos
4,3%
25,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
13,0%
8,3%
Lágy
21,7%
8,3%
Egyensúlyozott
13,0%
33,3%
Erőteljes kontrasztú
13,0%
16,7%
Kijelentés
39,1%
33,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
17,4%
33,3%
Lágyan kevert paletta
13,0%
16,7%
Egyensúlyozott harmónia
17,4%
16,7%
Erős színegyüntetés
21,7%
16,7%
Egységes színpaletta
30,4%
16,7%
Mely Gianni Versace művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Printed white silk dress
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Wool and red cashmere coat
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Shirt
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Fehér hajtogatott szatén ru…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Esteheti ruházat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Black cocktail dress
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Suit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Színvonalú ruházat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Dress
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Day Suit with Bikini\n\nFro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az emberek Gianni Versace megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
1 800
48,6%
telefonok
1 700
45,9%
tabletek
200
5,4%
Mely nyelveken követik Gianni Versace követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
400
21,1%
Német
300
15,8%
Olasz
300
15,8%
Orosz
300
15,8%
Cseh
200
10,5%
Arab
100
5,3%
Angol
100
5,3%
Finn
100
5,3%
Francia
100
5,3%
Naponta hányan nézik Gianni Versace-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
100
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
300
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
300
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
400
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
200
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov
300
csüt 5 Nov
100
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
300
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
300
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
200
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
300
kedd 17 Nov (előrejelzés)
100
sze 18 Nov (előrejelzés)
400
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
200
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
400
kedd 24 Nov (előrejelzés)
100
sze 25 Nov (előrejelzés)
400
csüt 26 Nov (előrejelzés)
100
pén 27 Nov (előrejelzés)
300
Kérdések Gianni Versace kapcsán
Mely Gianni Versace művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
Shirt, 300 megtekintéssel (25% Gianni Versace összes megtekintéséből). A fenti rangsor 8 művet sorol fel.
Hányan nézik Gianni Versace alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
3 700 látogatás tizenkét hónapban: 3 200 a művész oldalon és 500 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Gianni Versace alkotásait az emberek?
A látogatók számítógépek (49%), telefonok (46%) és tabletek (5%) eszközökön nézik Gianni Versace alkotásait; a látogatások 49%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Gianni Versace alkotásai közül?
Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 50%-át, a katalógus 13%-ával szemben.