Gerrit Malleyn A tekintet a műművészre

1753 – 1816

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gerrit Malleyn oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Gerrit Malleyn: a látogatások éves összefoglalója

A(z) A Hawking Party Preparing to Depart a legnézettebb alkotás: 100 megtekintés egy évben, ami 50% összes Gerrit Malleyn részére fordított figyelemnek. Ezt követi A Boar Hunt. A művész oldala 300 látogatást, a művek pedig 200 látogatást értek el: összesen 500 lượt. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 500 látogatással. Kedvelik a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) stílust: ezek a látogatások 50%-át teszik ki a katalógus 17%-ával szemben.

A(z) Gerrit Malleyn 2 legnézettebb műve

Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Gerrit Malleyn leglátottabb műve.

  1. A Hawking Party Preparing to Depart 1 A Hawking Party Preparing to Depart, 1779 100 látogatás · 50,0%
  2. A Boar Hunt 2 A Boar Hunt, 1779 100 látogatás · 50,0%

Mikor látogatják meg az emberek Gerrit Malleyn oldalát?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Az adatok egy táblázatban
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 2026300200
Aug 202600
Sze 202600
Okt 202600

Mikor nyitják meg Gerrit Malleyn műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Melyek Gerrit Malleyn legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Az adatok egy táblázatban
MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
A Hawking Party000000000000
A Stag Hunt000000000000
A Boar Hunt00000000100000
An Ambush in the Woods000000000000
A Hunting Party at Rest by…000000000000
A Hawking Party Preparing t…00000000100000

Milyen nyelveken követi Gerrit Malleyn a közösség?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Naponta hány látogatása van Gerrit Malleyn-nek, és mi a következő lépés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Az adatok egy táblázatban
NapLátogatások
kedd 13 Okt0
sze 14 Okt0
csüt 15 Okt0
pén 16 Okt0
szo 17 Okt0
vas 18 Okt0
hét 19 Okt0
kedd 20 Okt0
sze 21 Okt0
csüt 22 Okt0
pén 23 Okt0
szo 24 Okt0
vas 25 Okt0
hét 26 Okt0
kedd 27 Okt0
sze 28 Okt0
csüt 29 Okt0
pén 30 Okt0
szo 31 Okt0
vas 1 Nov0
hét 2 Nov0
kedd 3 Nov (előrejelzés)0
sze 4 Nov (előrejelzés)0
csüt 5 Nov (előrejelzés)0
pén 6 Nov (előrejelzés)0
szo 7 Nov (előrejelzés)0
vas 8 Nov (előrejelzés)0
hét 9 Nov (előrejelzés)0
kedd 10 Nov (előrejelzés)0
sze 11 Nov (előrejelzés)0
csüt 12 Nov (előrejelzés)0
pén 13 Nov (előrejelzés)0
szo 14 Nov (előrejelzés)0
vas 15 Nov (előrejelzés)0
hét 16 Nov (előrejelzés)0
kedd 17 Nov (előrejelzés)0
sze 18 Nov (előrejelzés)0
csüt 19 Nov (előrejelzés)0
pén 20 Nov (előrejelzés)0
szo 21 Nov (előrejelzés)0
vas 22 Nov (előrejelzés)0
hét 23 Nov (előrejelzés)0

Amit az emberek Gerrit Malleyn kapcsán kérdeznek

Melyik Gerrit Malleyn műve a legtöbbször megtekintett?

A Hawking Party Preparing to Depart az első helyen, 100 megtekintéssel, a nézetések 50%-át övelem. 2 mű áll felette.

Mennyi a Gerrit Malleyn közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?

500 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalán, 200 a művekkel.

Mely művei Gerrit Malleyn felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?

A Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) leírású művek 50% látogatást generálnak a katalógus 17% részére vonatkozóan.