Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gerard Ter Borch oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Gerard Ter Borch: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű The Letter: 1 000 megtekintés tizenkét hónapban, ami 8% a(z) Gerard Ter Borch megtekintéseinek összesen. Aztán The Ratification of the Treaty of Münster, 15 May 1648 és Curiosity. Összesen 12 800 látogatás: 3 000 a művész oldalon, 9 800 a művekkel. A nézőadomány nő: 225% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 6 900 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (76%), telefonok (19%) és tabletek (5%). Egy stílus kiemelkedik: a Nyugodt (Hangulat) a látogatások 31%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 8%-át jelenti.
Gerard Ter Borch: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Gerard Ter Borch alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Gerard Ter Borch közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
1 700
5 200
Aug 2026
0
600
Sze 2026
100
1 100
Okt 2026
1 200
2 700
Hogyan nézték a Gerard Ter Borch műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Gerard Ter Borch művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
22,2%
33,6%
Nyugodt
8,3%
31,1%
Dramatikus
33,3%
6,7%
Romantikus
8,3%
14,3%
Klasszikus
25,0%
5,9%
Nosztalgikus
2,8%
4,2%
Békés, nyugodt
0,0%
4,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
44,4%
62,4%
Romantikus
11,1%
13,7%
Nyugodt
8,3%
12,8%
Melankolikus
2,8%
9,4%
Sötét és komoly
22,2%
0,0%
Drámai
5,6%
0,0%
Játékos
0,0%
1,7%
Megnyugtató, melengető
2,8%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
82,0%
83,5%
Lágy árnyékok
14,0%
14,3%
Érezhető fényesség
2,0%
2,3%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
2,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
70,0%
63,2%
Finom színtónusú
16,0%
24,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
12,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
79,4%
98,2%
Sötét tónusú
5,9%
1,8%
Monokróm
8,8%
0,0%
Semleges tónusok
2,9%
0,0%
Pasztell színek
2,9%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
84,0%
84,2%
Egyensúlyos
16,0%
15,8%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
40,0%
27,8%
Lágy
28,0%
23,3%
Egyensúlyozott
8,0%
9,0%
Erőteljes kontrasztú
8,0%
22,6%
Kijelentés
16,0%
17,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
0,8%
Lágyan kevert paletta
12,0%
12,8%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
21,8%
Erős színegyüntetés
48,0%
54,9%
Egységes színpaletta
20,0%
9,8%
Hogyan alakulnak Gerard Ter Borch legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The Concert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lady at her Toilette
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
0
Burgomaster Jan van Duren
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Gallant Conversation (The P…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Helena van der Schalcke as…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Music Lesson
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Neeltje van der Cruysse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Young Woman Filling her Gla…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rural Postman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Lucretia Rouse…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Gerard Ter Borch?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
9 700
75,8%
telefonok
2 400
18,8%
tabletek
700
5,5%
Milyen nyelveket használ Gerard Ter Borch közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
400
36,4%
Svéd
300
27,3%
Angol
100
9,1%
Olasz
100
9,1%
Lengyel
100
9,1%
Ukrán
100
9,1%
Hogyan alakulnak Gerard Ter Borch napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt
200
hét 19 Okt
200
kedd 20 Okt
200
sze 21 Okt
500
csüt 22 Okt
300
pén 23 Okt
100
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
500
hét 26 Okt
700
kedd 27 Okt
200
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
600
vas 1 Nov
100
hét 2 Nov
500
kedd 3 Nov
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
300
vas 8 Nov (előrejelzés)
300
hét 9 Nov (előrejelzés)
600
kedd 10 Nov (előrejelzés)
200
sze 11 Nov (előrejelzés)
300
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
300
vas 15 Nov (előrejelzés)
400
hét 16 Nov (előrejelzés)
600
kedd 17 Nov (előrejelzés)
300
sze 18 Nov (előrejelzés)
300
csüt 19 Nov (előrejelzés)
200
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
300
vas 22 Nov (előrejelzés)
400
hét 23 Nov (előrejelzés)
700
kedd 24 Nov (előrejelzés)
300
Gerard Ter Borch: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Gerard Ter Borch-nak?
The Letter: 1 000 látogatás, ami 8% a(z) Gerard Ter Borch megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Gerard Ter Borch?
12 800 tizenkét hónap alatt (3 000 a művész oldalon, 9 800 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Gerard Ter Borch alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (76%), telefonok (19%) és tabletek (5%); a vezető számítógépek 76% arányal.
Kedveli-e a közönség Gerard Ter Borch műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Nyugodt (Hangulat): a látogatások 31%-át teszi ki a 8% katalógusból.