Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Georges Seurat oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Georges Seurat: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Vasárnap délután a Grande Jatte szigetén a legnézettebb alkotás: 76 700 megtekintés egy évben, ami 38% összes Georges Seurat részére fordított figyelemnek. Ezt követi Bañistas en Asnieres és Vasárnapi délután a La Grande Jatte-i szigeten. A művész oldala 21 400 látogatást, a művek pedig 185 500 látogatást értek el: összesen 206 900 lượt. A figyelem 29%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 121 200 látogatással. A látogatók Angol (39%), Olasz (10%) és Francia (8%) nyelven olvassák. A látogatók Svédország (17%), Bulgária (13%) és Amerikai Egyesült Államok (13%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (62%), telefonok (33%) és tabletek (5%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) stílust: ezek a látogatások 64%-át teszik ki a katalógus 22%-ával szemben.
A(z) Georges Seurat 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Georges Seurat leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Georges Seurat oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
4 900
Júl 2026
8 500
112 700
Aug 2026
5 400
41 600
Sze 2026
7 300
26 300
Mikor nyitják meg Georges Seurat műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Georges Seurat művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
58,0%
77,0%
Nyugodt
16,0%
7,9%
Elegáns
24,0%
7,6%
Nosztalgikus
0,0%
3,5%
Természetes tónusú
0,0%
1,3%
Dramatikus
0,0%
0,8%
Karakteres
0,0%
0,5%
Modern
0,0%
0,4%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
26,0%
58,4%
Belső elmélyülést sugárzó
34,0%
17,8%
Nyugodt
26,0%
13,0%
Melankolikus
4,0%
4,2%
Romantikus
6,0%
1,8%
Energikus
0,0%
1,3%
Sötét és komoly
2,0%
1,1%
Örömteli
2,0%
0,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,0%
3,5%
Lágy árnyékok
22,0%
14,2%
Érezhető fényesség
38,0%
63,2%
Fényerék egyensúlya
28,0%
16,2%
Fényes
8,0%
2,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
28,0%
11,2%
Finom színtónusú
30,0%
15,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
63,5%
Egyértelmű színprészenység
20,0%
9,7%
Éles színűség
0,0%
0,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
51,2%
42,2%
Földszínek
21,9%
34,4%
Sötét tónusú
19,5%
20,0%
Természet
4,9%
2,2%
Pasztell színek
2,4%
1,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
20,0%
6,5%
Egyensúlyos
56,0%
76,7%
Élénk
24,0%
16,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
7,4%
Lágy
16,0%
16,9%
Egyensúlyozott
10,0%
5,9%
Erőteljes kontrasztú
30,0%
17,1%
Kijelentés
34,0%
52,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
54,3%
Lágyan kevert paletta
14,0%
9,1%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
10,1%
Erős színegyüntetés
36,0%
17,1%
Egységes színpaletta
16,0%
9,4%
Melyek Georges Seurat legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Vasárnap délután a Grande J…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
24 600
33 700
13 000
Bañistas en Asnieres
0
0
0
0
0
0
0
0
100
3 300
1 100
1 800
Vasárnapi délután a La Gran…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
2 200
800
400
Szállók Asnièresében
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cirku스 oldalági mutatványok
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
700
800
A Csirkusz
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
500
200
Edmond-François Aman-Jean p…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
200
Study for "Un dimanche aprè…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
0
100
Study for 'A Sunday on the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
100
Chahut
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
100
Hogyan oszlónak a Georges Seurat közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
129 200
62,4%
telefonok
68 200
33,0%
tabletek
9 500
4,6%
Milyen nyelveken követi Georges Seurat a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
4 100
39,0%
Olasz
1 000
9,5%
Francia
800
7,6%
Orosz
800
7,6%
Svéd
800
7,6%
Arab
500
4,8%
Bolgár
400
3,8%
Spanyol
400
3,8%
Koreai
400
3,8%
Lengyel
300
2,9%
Naponta hány látogatása van Georges Seurat-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
1 200
sze 23 Sze
1 900
csüt 24 Sze
1 500
pén 25 Sze
1 200
szo 26 Sze
1 800
vas 27 Sze
1 000
hét 28 Sze
1 900
kedd 29 Sze
4 000
sze 30 Sze
1 400
csüt 1 Okt
2 600
pén 2 Okt
4 800
szo 3 Okt
1 900
vas 4 Okt
2 500
hét 5 Okt
1 700
kedd 6 Okt
1 800
sze 7 Okt
1 700
csüt 8 Okt
4 500
pén 9 Okt
1 800
szo 10 Okt
2 500
vas 11 Okt
4 500
hét 12 Okt
3 800
kedd 13 Okt (előrejelzés)
3 500
sze 14 Okt (előrejelzés)
2 500
csüt 15 Okt (előrejelzés)
4 300
pén 16 Okt (előrejelzés)
3 900
szo 17 Okt (előrejelzés)
3 100
vas 18 Okt (előrejelzés)
4 000
hét 19 Okt (előrejelzés)
3 700
kedd 20 Okt (előrejelzés)
4 000
sze 21 Okt (előrejelzés)
2 900
csüt 22 Okt (előrejelzés)
4 900
pén 23 Okt (előrejelzés)
4 500
szo 24 Okt (előrejelzés)
3 500
vas 25 Okt (előrejelzés)
4 600
hét 26 Okt (előrejelzés)
4 200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
4 400
sze 28 Okt (előrejelzés)
3 200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
5 400
pén 30 Okt (előrejelzés)
4 900
szo 31 Okt (előrejelzés)
3 900
vas 1 Nov (előrejelzés)
5 100
hét 2 Nov (előrejelzés)
4 700
Amit az emberek Georges Seurat kapcsán kérdeznek
Melyik Georges Seurat műve a legtöbbször megtekintett?
Vasárnap délután a Grande Jatte szigetén az első helyen, 76 700 megtekintéssel, a nézetések 38%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Georges Seurat közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
206 900 látogatás tizenkét hónapban: 21 400 a művész oldalán, 185 500 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Georges Seurat közönsége?
A látogatók számítógépek (62%), telefonok (33%) és tabletek (5%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 62%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Georges Seurat követői?
Angol (39%), Olasz (10%) és Francia (8%); a(z) Angol nyelv 39%-át teszi ki.
Mely művei Georges Seurat felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) leírású művek 64% látogatást generálnak a katalógus 22% részére vonatkozóan.