Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Georges Seurat oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Georges Seurat: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Vasárnap délután a Grande Jatte szigetén a legnézettebb alkotás: 102 200 megtekintés egy évben, ami 39% összes Georges Seurat részére fordított figyelemnek. Ezt követi Bañistas en Asnieres és Vasárnapi délután a La Grande Jatte-i szigeten. A művész oldala 45 900 látogatást, a művek pedig 225 300 látogatást értek el: összesen 271 200 lượt. A figyelem 91%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 121 200 látogatással. A látogatók Angol (35%), Francia (9%) és Német (9%) nyelven olvassák. A látogatók Amerikai Egyesült Államok (22%), Olaszország (9%) és Japán (9%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (62%), telefonok (32%) és tabletek (6%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Érezhető fényesség (Fényerő) stílust: ezek a látogatások 63%-át teszik ki a katalógus 24%-ával szemben.
A(z) Georges Seurat 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Georges Seurat leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Georges Seurat oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
4 900
Júl 2026
8 500
112 700
Aug 2026
5 400
41 600
Sze 2026
7 300
26 300
Okt 2026
24 500
39 800
Mikor nyitják meg Georges Seurat műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Georges Seurat művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
54,0%
76,9%
Elegáns
18,0%
7,5%
Nyugodt
16,0%
7,4%
Nosztalgikus
4,0%
3,5%
Természetes tónusú
2,0%
1,2%
Modern
0,0%
1,2%
Dramatikus
2,0%
0,6%
Karakteres
0,0%
0,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
32,0%
59,2%
Belső elmélyülést sugárzó
32,0%
16,9%
Nyugodt
20,0%
11,7%
Melankolikus
6,0%
5,3%
Energikus
0,0%
2,1%
Romantikus
2,0%
1,8%
Sötét és komoly
4,0%
1,1%
Örömteli
0,0%
0,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
3,4%
Lágy árnyékok
22,0%
13,8%
Érezhető fényesség
24,0%
62,6%
Fényerék egyensúlya
40,0%
16,8%
Fényes
8,0%
3,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
11,5%
Finom színtónusú
22,0%
14,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
38,0%
63,9%
Egyértelmű színprészenység
16,0%
9,5%
Éles színűség
2,0%
0,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
53,7%
44,2%
Földszínek
26,8%
33,1%
Sötét tónusú
14,6%
19,1%
Természet
4,9%
2,6%
Pasztell színek
0,0%
1,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
18,0%
6,3%
Egyensúlyos
40,0%
77,2%
Élénk
42,0%
16,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
8,7%
Lágy
22,0%
17,4%
Egyensúlyozott
12,0%
5,7%
Erőteljes kontrasztú
30,0%
16,1%
Kijelentés
24,0%
52,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
22,0%
54,9%
Lágyan kevert paletta
6,0%
9,3%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
10,9%
Erős színegyüntetés
42,0%
16,4%
Egységes színpaletta
20,0%
8,5%
Melyek Georges Seurat legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Vasárnap délután a Grande J…
0
0
0
0
0
0
0
0
24 600
33 700
13 000
17 600
Bañistas en Asnieres
0
0
0
0
0
0
0
100
3 300
1 100
1 800
2 100
Cirku스 oldalági mutatványok
0
0
0
0
0
0
0
0
800
700
800
800
Modellök
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
Vasárnapi délután a La Gran…
0
0
0
0
0
0
0
200
2 200
800
400
800
Szállók Asnièresében
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The circus
0
0
0
0
0
0
0
200
400
0
0
0
Study for "Un dimanche aprè…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
0
100
200
A Asnières-i Strandolás Uto…
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
100
200
Les poseuses
0
0
0
0
0
0
0
200
1 500
0
0
0
Hogyan oszlónak a Georges Seurat közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
168 700
62,2%
telefonok
87 300
32,2%
tabletek
15 200
5,6%
Milyen nyelveken követi Georges Seurat a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
8 700
35,1%
Francia
2 300
9,3%
Német
2 200
8,9%
Japán
2 100
8,5%
Olasz
1 900
7,7%
Arab
1 100
4,4%
Bolgár
1 000
4,0%
Svéd
800
3,2%
Holland
700
2,8%
Orosz
700
2,8%
Naponta hány látogatása van Georges Seurat-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
hét 12 Okt
3 800
kedd 13 Okt
3 000
sze 14 Okt
3 200
csüt 15 Okt
2 500
pén 16 Okt
1 300
szo 17 Okt
2 300
vas 18 Okt
1 400
hét 19 Okt
2 400
kedd 20 Okt
4 300
sze 21 Okt
3 500
csüt 22 Okt
5 600
pén 23 Okt
3 600
szo 24 Okt
1 700
vas 25 Okt
3 300
hét 26 Okt
3 700
kedd 27 Okt
3 800
sze 28 Okt
3 300
csüt 29 Okt
4 400
pén 30 Okt
2 600
szo 31 Okt
1 000
vas 1 Nov
3 800
hét 2 Nov (előrejelzés)
3 800
kedd 3 Nov (előrejelzés)
4 300
sze 4 Nov (előrejelzés)
3 800
csüt 5 Nov (előrejelzés)
4 800
pén 6 Nov (előrejelzés)
2 900
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 900
vas 8 Nov (előrejelzés)
3 300
hét 9 Nov (előrejelzés)
4 100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
4 600
sze 11 Nov (előrejelzés)
4 100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
5 200
pén 13 Nov (előrejelzés)
3 100
szo 14 Nov (előrejelzés)
2 100
vas 15 Nov (előrejelzés)
3 500
hét 16 Nov (előrejelzés)
4 300
kedd 17 Nov (előrejelzés)
4 800
sze 18 Nov (előrejelzés)
4 400
csüt 19 Nov (előrejelzés)
5 500
pén 20 Nov (előrejelzés)
3 300
szo 21 Nov (előrejelzés)
2 200
vas 22 Nov (előrejelzés)
3 700
Amit az emberek Georges Seurat kapcsán kérdeznek
Melyik Georges Seurat műve a legtöbbször megtekintett?
Vasárnap délután a Grande Jatte szigetén az első helyen, 102 200 megtekintéssel, a nézetések 39%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Georges Seurat közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
271 200 látogatás tizenkét hónapban: 45 900 a művész oldalán, 225 300 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Georges Seurat közönsége?
A látogatók számítógépek (62%), telefonok (32%) és tabletek (6%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 62%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Georges Seurat követői?
Angol (35%), Francia (9%) és Német (9%); a(z) Angol nyelv 35%-át teszi ki.
Mely művei Georges Seurat felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Érezhető fényesség (Fényerő) leírású művek 63% látogatást generálnak a katalógus 24% részére vonatkozóan.