Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Georges De Feure oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Georges De Feure: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Elegante Près d'une Source a legnézettebb alkotás: 600 megtekintés egy évben, ami 75% összes Georges De Feure részére fordított figyelemnek. Ezt követi La Fumeuse és Fleurs d'Automne. A művész oldala 300 látogatást, a művek pedig 800 látogatást értek el: összesen 1 100 lượt. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 600 látogatással. Kedvelik a Rejtélyes (Érzelmi hangulat) stílust: ezek a látogatások 100%-át teszik ki a katalógus 25%-ával szemben.
A(z) Georges De Feure 3 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Georges De Feure leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Georges De Feure oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
100
500
Aug 2026
100
300
Sze 2026
0
0
Okt 2026
100
0
Mikor nyitják meg Georges De Feure műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Georges De Feure művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
50,0%
100,0%
Elegáns
25,0%
0,0%
Misztikus
25,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Éteri
50,0%
0,0%
Rejtélyes
25,0%
100,0%
Belső elmélyülést sugárzó
25,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
14,3%
0,0%
Lágy árnyékok
14,3%
75,0%
Érezhető fényesség
57,1%
25,0%
Fényerék egyensúlya
7,1%
0,0%
Fényes
7,1%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
21,4%
0,0%
Finom színtónusú
28,6%
87,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
21,4%
12,5%
Egyértelmű színprészenység
28,6%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
61,5%
87,5%
Semleges tónusok
15,4%
12,5%
Sötét tónusú
15,4%
0,0%
Pasztell színek
7,7%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
7,1%
0,0%
Egyensúlyos
71,4%
100,0%
Élénk
21,4%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
28,6%
12,5%
Lágy
14,3%
75,0%
Egyensúlyozott
14,3%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
14,3%
0,0%
Kijelentés
28,6%
12,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
28,6%
12,5%
Lágyan kevert paletta
7,1%
75,0%
Egyensúlyozott harmónia
14,3%
0,0%
Erős színegyüntetés
21,4%
0,0%
Egységes színpaletta
28,6%
12,5%
Melyek Georges De Feure legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Woman with Birds or The F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Paul Adam (1862…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Fumeuse
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Fan
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le Fruit Defendu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Source du mal (also know…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Toilette Sensationnelle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Elegante Près d'une Source
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
0
0
Femme en rouge (also known…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (AQR79G)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveken követi Georges De Feure a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
50,0%
Spanyol
100
50,0%
Naponta hány látogatása van Georges De Feure-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
100
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
Amit az emberek Georges De Feure kapcsán kérdeznek
Melyik Georges De Feure műve a legtöbbször megtekintett?
Elegante Près d'une Source az első helyen, 600 megtekintéssel, a nézetések 75%-át övelem. 3 mű áll felette.
Mennyi a Georges De Feure közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
1 100 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalán, 800 a művekkel.
Mely művei Georges De Feure felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Rejtélyes (Érzelmi hangulat) leírású művek 100% látogatást generálnak a katalógus 25% részére vonatkozóan.