Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg George Turner oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
George Turner: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű A Rest From Grazing Art Print: 700 megtekintés tizenkét hónapban, ami 18% a(z) George Turner megtekintéseinek összesen. Aztán In A Derbyshire Lane Art Print és The Shepherd's Rest Art Print. Összesen 3 100 látogatás: 400 a művész oldalon, 2 700 a művekkel. A nézőadomány nő: 400% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 2 100 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (61%), telefonok (26%) és tabletek (13%). Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott (Kontraszt) a látogatások 26%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 6%-át jelenti.
George Turner: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a George Turner alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
A Rest From Grazing Art Print
700 látogatás · 17,9%
-
2
In A Derbyshire Lane Art Print
500 látogatás · 12,8%
-
3
The Shepherd's Rest Art Print
400 látogatás · 10,3%
-
4
Windley Brook, Derbyshire
400 látogatás · 10,3%
-
5
Landscapes On Tan Paper - (038)
300 látogatás · 7,7%
-
6
Littleover Hollow, Derbyshire
200 látogatás · 5,1%
-
7
Watering Place
200 látogatás · 5,1%
-
8
The old cottage littleover lane
100 látogatás · 2,6%
-
9
Mx Paintings - (001)
100 látogatás · 2,6%
-
10
Mx Paintings - (002)
100 látogatás · 2,6%
Hogyan változik George Turner közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 900 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 500 |
Hogyan nézték a George Turner műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség George Turner művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,0% | 2,6% |
| Lágy árnyékok | 14,0% | 33,3% |
| Érezhető fényesség | 58,0% | 41,0% |
| Fényerék egyensúlya | 24,0% | 23,1% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 16,0% | 5,1% |
| Finom színtónusú | 26,0% | 35,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 44,0% | 48,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 14,0% | 10,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 47,5% | 55,6% |
| Semleges tónusok | 42,5% | 36,1% |
| Sötét tónusú | 10,0% | 8,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 16,0% | 5,1% |
| Egyensúlyos | 68,0% | 82,0% |
| Élénk | 16,0% | 12,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 10,0% | 7,7% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 25,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,0% | 35,9% |
| Kijelentés | 62,0% | 30,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 17,9% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 5,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 5,1% |
| Erős színegyüntetés | 38,0% | 30,8% |
| Egységes színpaletta | 34,0% | 41,0% |
Hogyan alakulnak George Turner legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Watering Place | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Shepherd's Rest Art Pri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| A Rest From Grazing Art Pri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 | 100 |
| In The Derbyshire Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trout Stream Near Betws-y-c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman And Child On A Countr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Scene In Surrey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Littleover Hollow, Derbyshi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték George Turner?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 1 900 | 61,3% |
| telefonok | 800 | 25,8% |
| tabletek | 400 | 12,9% |
Milyen nyelveket használ George Turner közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak George Turner napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 200 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 100 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 200 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 200 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 100 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
George Turner: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve George Turner-nak?
- A Rest From Grazing Art Print: 700 látogatás, ami 18% a(z) George Turner megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el George Turner?
- 3 100 tizenkét hónap alatt (400 a művész oldalon, 2 700 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik George Turner alkotásait?
- Mindkettőnél: számítógépek (61%), telefonok (26%) és tabletek (13%); a vezető számítógépek 61% arányal.
Kedveli-e a közönség George Turner műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Egyensúlyozott (Kontraszt): a látogatások 26%-át teszi ki a 6% katalógusból.