Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg George Inness oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
George Inness: a közönség egy pillantásban
The Valley of the Shadow of Death a legtöbb figyelmet vonja magára: 800 látogatás tizenkét hónapban, ami 7% összes OriginalUniqueArt.com platformon található George Inness nézetességgel összevetítve. Evening Glow és Castel Gandolfo követik. George Inness összesen 11 400 látogatást generált: 2 000 a művész oldalon és 9 400 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 67%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 9 300 látogatással. A közönség számítógépek (85%) és telefonok (15%) eszközökön követi. A közönség a Szellemi irányába hajlamos (Érzelmi hangulat): a látogatások 24%-át teszi ki, az művész katalógjának 0%-át pedig.
A George Inness legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) George Inness legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
300
Júl 2026
1 100
8 200
Aug 2026
200
400
Sze 2026
500
500
Hány imádrát nézik meg George Inness műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják George Inness megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
85,7%
64,7%
Dramatikus
14,3%
29,4%
Nyugodt
0,0%
5,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
85,7%
67,7%
Szellemi
0,0%
23,5%
Nyugodt
14,3%
2,9%
Drámai
0,0%
5,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
28,0%
31,5%
Lágy árnyékok
32,0%
34,3%
Érezhető fényesség
28,0%
26,9%
Fényerék egyensúlya
10,0%
7,4%
Fényes
2,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
6,0%
9,3%
Finom színtónusú
20,0%
25,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
48,0%
37,0%
Egyértelmű színprészenység
26,0%
28,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
48,8%
57,6%
Sötét tónusú
30,2%
33,7%
Semleges tónusok
18,6%
8,7%
Pasztell színek
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
14,0%
20,4%
Egyensúlyos
62,0%
58,3%
Élénk
24,0%
21,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
5,6%
Lágy
14,0%
12,0%
Egyensúlyozott
16,0%
24,1%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
13,9%
Kijelentés
50,0%
44,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
13,0%
Lágyan kevert paletta
4,0%
4,6%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
3,7%
Erős színegyüntetés
56,0%
45,4%
Egységes színpaletta
30,0%
33,3%
Mely George Inness művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Early Morning, Tarpon Sprin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Sunrise
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
In the Berkshires
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Summer Days, Cattle Drinkin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pine Grove of the Barberini…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tavaszi Virágok
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peace and Plenty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Short Cut, Watchung Stati…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hudson River Valley
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer Days
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az emberek George Inness megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
9 700
85,1%
telefonok
1 700
14,9%
Mely nyelveken követik George Inness követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
400
66,7%
Spanyol
100
16,7%
Francia
100
16,7%
Naponta hányan nézik George Inness-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
300
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
300
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések George Inness kapcsán
Mely George Inness művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
The Valley of the Shadow of Death, 800 megtekintéssel (7% George Inness összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik George Inness alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
11 400 látogatás tizenkét hónapban: 2 000 a művész oldalon és 9 400 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik George Inness alkotásait az emberek?
A látogatók számítógépek (85%) és telefonok (15%) eszközökön nézik George Inness alkotásait; a látogatások 85%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók George Inness alkotásai közül?
Szellemi (Érzelmi hangulat): a látogatások 24%-át, a katalógus 0%-ával szemben.