Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg George Graham oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
George Graham: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton: 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami 19% a(z) George Graham megtekintéseinek összesen. Aztán The Creation of Fishes és The Creation of Heaven and Earth. Összesen 3 700 látogatás: 900 a művész oldalon, 2 800 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 900 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (73%) és telefonok (27%). Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a látogatások 39%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 11%-át jelenti.
George Graham: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a George Graham alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton, 1943
600 látogatás · 19,4%
-
2
The Creation of Fishes, 1937
400 látogatás · 12,9%
-
3
The Creation of Heaven and Earth, 1938
200 látogatás · 6,5%
-
4
And God Rested from His Labours, 1939
200 látogatás · 6,5%
-
5
The Creation of the Deep Seas, Salt Dykes, 1938
200 látogatás · 6,5%
-
6
Evening, 1938
200 látogatás · 6,5%
-
7
The Evening of Creation, 1939
200 látogatás · 6,5%
-
8
Winter, Winchelsea, 1933
200 látogatás · 6,5%
-
9
The Creation, 1938
200 látogatás · 6,5%
-
10
The Great Beast, 1940
100 látogatás · 3,2%
Hogyan változik George Graham közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 300 | 1 600 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 400 | 800 |
Hogyan nézték a George Graham műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség George Graham művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,3% | 6,5% |
| Lágy árnyékok | 13,9% | 9,7% |
| Érezhető fényesség | 36,1% | 51,6% |
| Fényerék egyensúlya | 38,9% | 32,3% |
| Fényes | 2,8% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 16,7% | 12,9% |
| Finom színtónusú | 19,4% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 11,1% | 38,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 41,7% | 41,9% |
| Éles színűség | 11,1% | 6,5% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét tónusú | 41,9% | 47,4% |
| Semleges tónusok | 32,3% | 21,1% |
| Földszínek | 22,6% | 31,6% |
| Természet | 3,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 8,3% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 30,6% | 16,1% |
| Élénk | 61,1% | 83,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 61,1% | 64,5% |
| Lágy | 19,4% | 12,9% |
| Egyensúlyozott | 8,3% | 3,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 5,6% | 19,4% |
| Kijelentés | 5,6% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 11,1% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 5,6% | 6,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 44,4% | 51,6% |
| Egységes színpaletta | 38,9% | 41,9% |
Hogyan alakulnak George Graham legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Earth, Sun, Moon and Star,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 200 |
| Shipping Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wensley Village, Yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Winter River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Creation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| The Heavens Rejoice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Empowering of the Clouds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| The Creation of Fishes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Spheres and Atoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték George Graham?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 700 | 73,0% |
| telefonok | 1 000 | 27,0% |
Milyen nyelveket használ George Graham közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 500 | 83,3% |
| Francia | 100 | 16,7% |
Hogyan alakulnak George Graham napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 100 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 200 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 100 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 200 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 100 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
George Graham: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve George Graham-nak?
- Earth, Sun, Moon and Star, Castle Bolton: 600 látogatás, ami 19% a(z) George Graham megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el George Graham?
- 3 700 tizenkét hónap alatt (900 a művész oldalon, 2 800 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik George Graham alkotásait?
- Mindkettőnél: számítógépek (73%) és telefonok (27%); a vezető számítógépek 73% arányal.
Kedveli-e a közönség George Graham műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 39%-át teszi ki a 11% katalógusból.