Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frits Thaulow oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Frits Thaulow: a közönség egy pillantásban
At Quimperlé a legtöbb figyelmet vonja magára: 1 600 látogatás tizenkét hónapban, ami 12% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Frits Thaulow nézetességgel összevetítve. The River at Beaulieu és The Old Church by the River követik. Frits Thaulow összesen 12 500 látogatást generált: 2 100 a művész oldalon és 10 400 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 611%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Sze 2026 volt, 6 400 látogatással. A közönség számítógépek (55%), telefonok (42%) és tabletek (3%) eszközökön követi. A közönség a Földszínek irányába hajlamos (Színpaletta): a látogatások 81%-át teszi ki, az művész katalógjának 52%-át pedig.
A Frits Thaulow legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Frits Thaulow legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
At Quimperlé
1 600 látogatás · 11,7%
-
2
The River at Beaulieu
1 400 látogatás · 10,2%
-
3
The Old Church by the River
1 100 látogatás · 8,0%
-
4
At Quimperle, 1901
1 000 látogatás · 7,3%
-
5
The Pier, Dordrecht, 1905
700 látogatás · 5,1%
-
6
On the Grand Canal, Venice, 1885
600 látogatás · 4,4%
-
7
La rivière à Manéhouville (près de Dieppe)
500 látogatás · 3,6%
-
8
French River Landscape with a Stone Bridge
500 látogatás · 3,6%
-
9
La vieille fabrique
500 látogatás · 3,6%
-
10
Riverside, View of Abbeville, 1894
400 látogatás · 2,9%
Hányan nézik Frits Thaulow alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 4 500 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sze 2026 | 1 400 | 5 000 |
Hány imádrát nézik meg Frits Thaulow műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Frits Thaulow megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 16,0% | 7,3% |
| Lágy árnyékok | 28,0% | 53,3% |
| Érezhető fényesség | 34,0% | 31,4% |
| Fényerék egyensúlya | 18,0% | 8,0% |
| Fényes | 4,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 30,0% | 24,1% |
| Finom színtónusú | 38,0% | 41,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 26,0% | 29,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 5,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 51,5% | 80,7% |
| Semleges tónusok | 42,4% | 12,9% |
| Sötét tónusú | 6,1% | 6,5% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 32,0% | 35,0% |
| Egyensúlyos | 62,0% | 59,9% |
| Élénk | 6,0% | 5,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 0,7% |
| Lágy | 22,0% | 15,3% |
| Egyensúlyozott | 16,0% | 12,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 29,2% |
| Kijelentés | 42,0% | 42,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 25,6% |
| Lágyan kevert paletta | 4,0% | 11,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,0% | 15,3% |
| Erős színegyüntetés | 52,0% | 36,5% |
| Egységes színpaletta | 16,0% | 10,9% |
Mely Frits Thaulow művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| At Quimperlé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 800 |
| The Old Church by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 400 |
| The River at Beaulieu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 1 100 |
| The Mill Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| On the Banks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Stream through a Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| woodland scene with a river | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| At Quimperle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 |
| Riverside, View of Abbeville | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| The Priest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
Milyen eszközöket használnak az emberek Frits Thaulow megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 900 | 55,2% |
| telefonok | 5 200 | 41,6% |
| tabletek | 400 | 3,2% |
Mely nyelveken követik Frits Thaulow követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 400 | 44,4% |
| Angol | 300 | 33,3% |
| Cseh | 100 | 11,1% |
| Szlovák | 100 | 11,1% |
Naponta hányan nézik Frits Thaulow-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 200 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 200 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 400 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 300 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 200 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 200 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 300 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
Kérdések Frits Thaulow kapcsán
Mely Frits Thaulow művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- At Quimperlé, 1 600 megtekintéssel (12% Frits Thaulow összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Frits Thaulow alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 12 500 látogatás tizenkét hónapban: 2 100 a művész oldalon és 10 400 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Frits Thaulow alkotásait az emberek?
- A látogatók számítógépek (55%), telefonok (42%) és tabletek (3%) eszközökön nézik Frits Thaulow alkotásait; a látogatások 55%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Frits Thaulow alkotásai közül?
- Földszínek (Színpaletta): a látogatások 81%-át, a katalógus 52%-ával szemben.