Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frederic Remington oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Frederic Remington: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű The Wolves Sniffed Along on the Trail, but Came No Closer: 1 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 4% a(z) Frederic Remington megtekintéseinek összesen. Aztán The Old Stage-Coach of the Plains és His First Lesson. Összesen 28 800 látogatás: 4 100 a művész oldalon, 24 700 a művekkel. A nézőadomány nő: 35% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 18 100 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (88%), telefonok (11%) és tabletek (1%). Egy stílus kiemelkedik: a Melankolikus (Érzelmi hangulat) a látogatások 18%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 7%-át jelenti.
Frederic Remington: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Frederic Remington alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Frederic Remington közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
1 100
Júl 2026
2 000
16 100
Aug 2026
200
4 700
Sze 2026
700
1 300
Okt 2026
1 200
1 500
Hogyan nézték a Frederic Remington műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Frederic Remington művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
48,1%
32,9%
Nyugodt
18,5%
28,3%
Nosztalgikus
14,8%
21,9%
Békés, nyugodt
18,5%
14,6%
Romantikus
0,0%
1,4%
Karakteres
0,0%
0,5%
Elegáns
0,0%
0,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
14,8%
22,4%
Melankolikus
7,4%
17,8%
Belső elmélyülést sugárzó
14,8%
15,1%
Erőteljes presence
14,8%
11,9%
Nyugodt
11,1%
10,1%
Drámai
11,1%
4,6%
Energikus
3,7%
4,6%
Sötét és komoly
14,8%
1,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
14,1%
Lágy árnyékok
14,0%
10,5%
Érezhető fényesség
18,0%
18,6%
Fényerék egyensúlya
32,0%
29,1%
Fényes
28,0%
27,8%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
50,0%
45,8%
Finom színtónusú
10,0%
14,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
25,2%
Egyértelmű színprészenység
20,0%
14,1%
Éles színűség
0,0%
0,3%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
68,6%
73,8%
Pasztell színek
14,3%
8,6%
Földszínek
8,6%
8,6%
Sötét tónusú
2,9%
6,8%
Természet
0,0%
1,8%
Monokróm
5,7%
0,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
42,0%
39,5%
Egyensúlyos
28,0%
31,1%
Élénk
30,0%
29,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
17,0%
Lágy
20,0%
21,6%
Egyensúlyozott
4,0%
8,8%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
15,7%
Kijelentés
48,0%
36,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
15,0%
Lágyan kevert paletta
12,0%
14,7%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
10,1%
Erős színegyüntetés
42,0%
41,2%
Egységes színpaletta
24,0%
18,9%
Hogyan alakulnak Frederic Remington legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The Old Stage-Coach of the…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
600
100
0
Coming Through the Rye
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Broncho Buster
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Trooper
0
0
0
0
0
0
0
100
400
0
0
0
The Charge of the Rough Rid…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
100
Hunter’s Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
100
Fight for the Waterhole
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Trooper of the Plains
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Grass Fire
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
0
The Broncho Buster
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Frederic Remington?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
25 200
87,5%
telefonok
3 200
11,1%
tabletek
400
1,4%
Milyen nyelveket használ Frederic Remington közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
400
33,3%
Olasz
200
16,7%
Japán
200
16,7%
Német
100
8,3%
Angol
100
8,3%
Spanyol
100
8,3%
Szlovák
100
8,3%
Hogyan alakulnak Frederic Remington napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
hét 12 Okt
400
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
300
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
700
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
100
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
200
hét 26 Okt
400
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
200
szo 31 Okt
200
vas 1 Nov
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
500
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
200
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
600
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
200
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
200
hét 16 Nov (előrejelzés)
600
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
200
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
200
Frederic Remington: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Frederic Remington-nak?
The Wolves Sniffed Along on the Trail, but Came No Closer: 1 200 látogatás, ami 4% a(z) Frederic Remington megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Frederic Remington?
28 800 tizenkét hónap alatt (4 100 a művész oldalon, 24 700 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Frederic Remington alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (88%), telefonok (11%) és tabletek (1%); a vezető számítógépek 88% arányal.
Kedveli-e a közönség Frederic Remington műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Melankolikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 18%-át teszi ki a 7% katalógusból.