Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Fred Appleyard oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Fred Appleyard: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű The Devil's Pool, Glen Trool, Galloway: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 33% a(z) Fred Appleyard megtekintéseinek összesen. Aztán The Nightingale és Village Green, Itchen Stoke. Összesen 1 100 látogatás: 700 a művész oldalon, 400 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 900 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Erős színegyüntetés (Színharmónia) a látogatások 83%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 44%-át jelenti.
Fred Appleyard: a(z) 5 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 5 mű a Fred Appleyard alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Fred Appleyard közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hogyan nézték a Fred Appleyard műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Fred Appleyard művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 28,0% | 33,3% |
| Lágy árnyékok | 20,0% | 33,3% |
| Érezhető fényesség | 40,0% | 33,3% |
| Fényerék egyensúlya | 12,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 36,0% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 44,0% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,0% | 16,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 56,2% | 80,0% |
| Semleges tónusok | 31,2% | 0,0% |
| Monokróm | 6,2% | 20,0% |
| Sötét tónusú | 6,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 44,0% | 33,3% |
| Egyensúlyos | 52,0% | 66,7% |
| Élénk | 4,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 20,0% | 16,7% |
| Lágy | 24,0% | 16,7% |
| Egyensúlyozott | 24,0% | 33,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 4,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 28,0% | 33,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 20,0% | 16,7% |
| Lágyan kevert paletta | 20,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 44,0% | 83,3% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Fred Appleyard legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| John Law Smith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cleethorpes Foreshore, Linc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Child's Grief, Called awa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Secret | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Merrick Group and River… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Geoffrey Walton as a Young… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Devil's Pool, Glen Troo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| View over Lovington House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm Buildings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Avington Park, Looking Nort… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Fred Appleyard közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Fred Appleyard napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 100 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Fred Appleyard: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Fred Appleyard-nak?
- The Devil's Pool, Glen Trool, Galloway: 200 látogatás, ami 33% a(z) Fred Appleyard megtekintéseinek összegétől. A lista 5. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Fred Appleyard?
- 1 100 tizenkét hónap alatt (700 a művész oldalon, 400 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Fred Appleyard műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Erős színegyüntetés (Színharmónia): a látogatások 83%-át teszi ki a 44% katalógusból.