Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Franz Marc oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Franz Marc: a közönség egy pillantásban
A Vöröslovakok a legtöbb figyelmet vonja magára: 16 700 látogatás tizenkét hónapban, ami 10% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Franz Marc nézetességgel összevetítve. Gazdasági lóak (The Red Horses) és A fehér macska (a Tom macska sárga párnán nevén is ismert) követik. Franz Marc összesen 162 300 látogatást generált: 23 800 a művész oldalon és 138 500 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 39%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 78 800 látogatással. A közönség Angol (28%), Német (11%) és Francia (9%) nyelven olvadsz. A közönség Németország (16%), Amerikai Egyesült Államok (14%) és Japán (9%) területéről követi. A közönség számítógépek (71%), telefonok (26%) és tabletek (3%) eszközökön követi. A közönség a Lágyan kevert paletta irányába hajlamos (Színharmónia): a látogatások 29%-át teszi ki, az művész katalógjának 14%-át pedig.
A Franz Marc legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Franz Marc legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
2 900
Júl 2026
5 600
73 200
Aug 2026
3 800
12 200
Sze 2026
6 200
20 700
Okt 2026
7 900
29 500
Hány imádrát nézik meg Franz Marc műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Franz Marc megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
22,0%
27,5%
Nyugodt
32,0%
22,3%
Misztikus
16,0%
21,2%
Dramatikus
6,0%
14,6%
Természetes tónusú
14,0%
8,6%
Karakteres
4,0%
2,4%
Éteri
0,0%
1,1%
Romantikus
4,0%
0,7%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
44,9%
51,0%
Nyugodt
12,2%
15,7%
Nyugodt
12,2%
7,5%
Melankolikus
4,1%
5,4%
Energikus
6,1%
4,9%
Belső elmélyülést sugárzó
8,2%
3,1%
Erőteljes presence
0,0%
2,7%
Örömteli
2,0%
2,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
7,5%
Lágy árnyékok
34,0%
38,2%
Érezhető fényesség
28,0%
25,3%
Fényerék egyensúlya
20,0%
22,8%
Fényes
8,0%
6,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
12,0%
5,5%
Finom színtónusú
14,0%
9,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
22,9%
Egyértelmű színprészenység
48,0%
56,9%
Éles színűség
2,0%
5,6%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
45,0%
54,8%
Földszínek
27,5%
23,2%
Semleges tónusok
22,5%
18,1%
Pasztell színek
2,5%
2,4%
Fémfényű színek
0,0%
0,7%
Természet
2,5%
0,3%
Élénk
0,0%
0,3%
Meleg tónusú
0,0%
0,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
14,0%
4,0%
Egyensúlyos
36,0%
31,3%
Élénk
50,0%
64,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
2,9%
Lágy
16,0%
13,4%
Egyensúlyozott
14,0%
7,7%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
19,7%
Kijelentés
44,0%
56,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
44,0%
32,8%
Lágyan kevert paletta
14,0%
28,7%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
14,9%
Erős színegyüntetés
18,0%
17,5%
Egységes színpaletta
14,0%
6,1%
Mely Franz Marc művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Kék ló I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
cím nélküleg (4325)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
A Vöröslovakok
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
2 500
3 000
5 700
Tirol
0
0
0
0
0
0
0
0
700
400
1 200
400
Gazdasági lóak (The Red Hor…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
500
900
1 600
Szilárd tigris
0
0
0
0
0
0
0
0
800
500
1 000
500
A fehér macska (a Tom macsk…
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
1 300
1 700
Dog Lying in the Snow
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
A mandrill
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
Stables
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
100
0
Milyen eszközöket használnak az emberek Franz Marc megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
114 700
70,7%
telefonok
42 100
25,9%
tabletek
5 500
3,4%
Mely nyelveken követik Franz Marc követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 100
27,6%
Német
800
10,5%
Francia
700
9,2%
Japán
700
9,2%
Orosz
700
9,2%
Spanyol
500
6,6%
Holland
400
5,3%
Török
400
5,3%
Svéd
300
3,9%
Olasz
200
2,6%
Naponta hányan nézik Franz Marc-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
hét 12 Okt
1 400
kedd 13 Okt
2 300
sze 14 Okt
1 300
csüt 15 Okt
1 800
pén 16 Okt
1 500
szo 17 Okt
900
vas 18 Okt
1 500
hét 19 Okt
3 000
kedd 20 Okt
2 600
sze 21 Okt
2 500
csüt 22 Okt
2 100
pén 23 Okt
2 700
szo 24 Okt
1 900
vas 25 Okt
1 600
hét 26 Okt
1 300
kedd 27 Okt
3 800
sze 28 Okt
2 300
csüt 29 Okt
1 100
pén 30 Okt
2 300
szo 31 Okt
1 700
vas 1 Nov
1 600
hét 2 Nov (előrejelzés)
2 200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
3 300
sze 4 Nov (előrejelzés)
2 300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 900
pén 6 Nov (előrejelzés)
2 500
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 700
vas 8 Nov (előrejelzés)
1 800
hét 9 Nov (előrejelzés)
2 300
kedd 10 Nov (előrejelzés)
3 500
sze 11 Nov (előrejelzés)
2 500
csüt 12 Nov (előrejelzés)
2 000
pén 13 Nov (előrejelzés)
2 600
szo 14 Nov (előrejelzés)
1 800
vas 15 Nov (előrejelzés)
1 900
hét 16 Nov (előrejelzés)
2 500
kedd 17 Nov (előrejelzés)
3 800
sze 18 Nov (előrejelzés)
2 600
csüt 19 Nov (előrejelzés)
2 200
pén 20 Nov (előrejelzés)
2 800
szo 21 Nov (előrejelzés)
1 900
vas 22 Nov (előrejelzés)
2 000
Kérdések Franz Marc kapcsán
Mely Franz Marc művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
A Vöröslovakok, 16 700 megtekintéssel (10% Franz Marc összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Franz Marc alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
162 300 látogatás tizenkét hónapban: 23 800 a művész oldalon és 138 500 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Franz Marc alkotásait az emberek?
A látogatók számítógépek (71%), telefonok (26%) és tabletek (3%) eszközökön nézik Franz Marc alkotásait; a látogatások 71%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken követik Franz Marc követői?
Angol (28%), Német (11%) és Francia (9%) nyelven. A legnépszerűbb nyelv: Angol (28% arányban).
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Franz Marc alkotásai közül?
Lágyan kevert paletta (Színharmónia): a látogatások 29%-át, a katalógus 14%-ával szemben.