Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frank R Dickinson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Frank R Dickinson: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű In memoriam: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 44% a(z) Frank R Dickinson megtekintéseinek összesen. Aztán Interior of an Air Raid Shelter at The Grove, Carshalton, Surrey és Scheme for the Re Planning of Carshalton, Surrey (recto). Összesen 1 800 látogatás: 900 a művész oldalon, 900 a művekkel. A nézőadomány nő: 300% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 300 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Lágy árnyékok (Fényerő) a látogatások 67%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 45%-át jelenti.
Frank R Dickinson: a(z) 6 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 6 mű a Frank R Dickinson alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
In memoriam
400 látogatás · 44,4%
-
2
Interior of an Air Raid Shelter at The Grove, Carshalton, Surrey, 1941
100 látogatás · 11,1%
-
3
Scheme for the Re Planning of Carshalton, Surrey (recto), 1950
100 látogatás · 11,1%
-
4
'Give to us each day our daily bread' (triptych, centre panel), 1936
100 látogatás · 11,1%
-
5
Carshalton High Street, Surrey, Looking West, 1942
100 látogatás · 11,1%
-
6
'Give to us each day our daily bread' (triptych, right wing), 1936
100 látogatás · 11,1%
Hogyan változik Frank R Dickinson közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 400 | 0 |
Hogyan nézték a Frank R Dickinson műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Frank R Dickinson művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 27,3% | 22,2% |
| Lágy árnyékok | 45,5% | 66,7% |
| Érezhető fényesség | 27,3% | 11,1% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 54,5% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 45,5% | 66,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 54,5% | 33,3% |
| Egyensúlyos | 45,5% | 66,7% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 18,2% | 11,1% |
| Lágy | 18,2% | 22,2% |
| Egyensúlyozott | 27,3% | 44,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,2% | 11,1% |
| Kijelentés | 18,2% | 11,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 63,6% | 77,8% |
| Lágyan kevert paletta | 18,2% | 11,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 18,2% | 11,1% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Frank R Dickinson legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of an Air Raid She… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Carshalton Church, Surrey,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marigolds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'The Greyhound' from Pound… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Give to us each day our da… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'Give to us each day our da… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Carshalton High Street, Sur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In memoriam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| 'Give to us each day our da… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Civilisation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Frank R Dickinson közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Cseh | 200 | 50,0% |
| Bolgár | 100 | 25,0% |
| Olasz | 100 | 25,0% |
Hogyan alakulnak Frank R Dickinson napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 200 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 200 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Frank R Dickinson: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Frank R Dickinson-nak?
- In memoriam: 400 látogatás, ami 44% a(z) Frank R Dickinson megtekintéseinek összegétől. A lista 6. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Frank R Dickinson?
- 1 800 tizenkét hónap alatt (900 a művész oldalon, 900 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Frank R Dickinson műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 67%-át teszi ki a 45% katalógusból.