Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frank Beresford oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Frank Beresford: a látogatások éves összefoglalója
A(z) George V (1865–1936) (after Arthur Stockdale Cope) a legnézettebb alkotás: 100 megtekintés egy évben, ami 11% összes Frank Beresford részére fordított figyelemnek. Ezt követi Air Sea Rescue Lifeboat és Demolition of the Blitzed House of Commons. A művész oldala 700 látogatást, a művek pedig 800 látogatást értek el: összesen 1 500 lượt. A figyelem 100%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 1 200 látogatással. Kedvelik a Lágy árnyékok (Fényerő) stílust: ezek a látogatások 56%-át teszik ki a katalógus 35%-ával szemben.
A(z) Frank Beresford 9 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Frank Beresford leglátottabb műve.
-
1
George V (1865–1936) (after Arthur Stockdale Cope), 1937
100 látogatás · 11,1%
-
2
Air Sea Rescue Lifeboat, 1942
100 látogatás · 11,1%
-
3
Demolition of the Blitzed House of Commons, 1945
100 látogatás · 11,1%
-
4
George Herbert Strutt (1854–1928), First Chairman of Belper Urban District Council, 1929
100 látogatás · 11,1%
-
5
Sergeant Thomas Gray (1914–1940), VC, 1940
100 látogatás · 11,1%
-
6
Dawn Raid over the Channel, 1940
100 látogatás · 11,1%
-
7
King George VI (1895–1952), 1937
100 látogatás · 11,1%
-
8
George VI (1895–1952), 1937
100 látogatás · 11,1%
-
9
Trouting Portrait of Mrs George Strutt of Brailsford Hall, Derbyshire
100 látogatás · 11,1%
Mikor látogatják meg az emberek Frank Beresford oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mikor nyitják meg Frank Beresford műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Frank Beresford művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 47,8% | 33,3% |
| Lágy árnyékok | 34,8% | 55,6% |
| Érezhető fényesség | 13,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 4,3% | 11,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 30,4% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 21,7% | 22,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 30,4% | 33,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 13,0% | 11,1% |
| Éles színűség | 4,3% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 58,3% | 50,0% |
| Sötét tónusú | 33,3% | 25,0% |
| Semleges tónusok | 8,3% | 25,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 43,5% | 55,6% |
| Egyensúlyos | 39,1% | 22,2% |
| Élénk | 17,4% | 22,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 60,9% | 44,4% |
| Lágy | 21,7% | 22,2% |
| Egyensúlyozott | 13,0% | 33,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 4,3% | 0,0% |
| Kijelentés | 0,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 13,0% | 22,2% |
| Lágyan kevert paletta | 4,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 4,3% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 34,8% | 55,6% |
| Egységes színpaletta | 43,5% | 22,2% |
Melyek Frank Beresford legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sir Edward Denison Ross (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George V (1865–1936) (after… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| George Herbert Strutt (1854… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Claude Hermann Walter Johns… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Air Sea Rescue Lifeboat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Paul's Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rembrandt's Studio, Amsterd… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rear Admiral Sir Edward Ing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Paul's Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George VI (1895–1952) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Frank Beresford a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Frank Beresford-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Frank Beresford kapcsán kérdeznek
Melyik Frank Beresford műve a legtöbbször megtekintett?
- George V (1865–1936) (after Arthur Stockdale Cope) az első helyen, 100 megtekintéssel, a nézetések 11%-át övelem. 9 mű áll felette.
Mennyi a Frank Beresford közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 500 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalán, 800 a művekkel.
Mely művei Frank Beresford felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Lágy árnyékok (Fényerő) leírású művek 56% látogatást generálnak a katalógus 35% részére vonatkozóan.