Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frank Bramley oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Frank Bramley: a közönség egy pillantásban
A Hopeless Dawn a legtöbb figyelmet vonja magára: 400 látogatás tizenkét hónapban, ami 18% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Frank Bramley nézetességgel összevetítve. The Grasmere Rushbearing és The Fisherman's Home követik. Frank Bramley összesen 4 800 látogatást generált: 3 000 a művész oldalon és 1 800 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 360%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Okt 2026 volt, 2 300 látogatással. A közönség számítógépek (67%), telefonok (29%) és tabletek (4%) eszközökön követi. A közönség a Erős színegyüntetés irányába hajlamos (Színharmónia): a látogatások 59%-át teszi ki, az művész katalógjának 32%-át pedig.
A Frank Bramley legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Frank Bramley legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
600
1 200
Aug 2026
200
0
Sze 2026
500
0
Okt 2026
1 700
600
Hány imádrát nézik meg Frank Bramley műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Frank Bramley megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
55,6%
27,3%
Nosztalgikus
22,2%
36,4%
Dramatikus
11,1%
36,4%
Természetes tónusú
11,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
55,6%
9,1%
Sötét és komoly
11,1%
36,4%
Nosztalgikus
11,1%
27,3%
Nyugodt
11,1%
18,2%
Nyugodt
11,1%
9,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
34,2%
45,5%
Lágy árnyékok
21,1%
31,8%
Érezhető fényesség
36,8%
22,7%
Fényerék egyensúlya
7,9%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
71,0%
59,1%
Finom színtónusú
13,2%
9,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
15,8%
31,8%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
65,8%
59,1%
Egyensúlyos
34,2%
40,9%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,5%
4,5%
Lágy
10,5%
13,6%
Egyensúlyozott
13,2%
27,3%
Erőteljes kontrasztú
23,7%
22,7%
Kijelentés
42,1%
31,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
31,6%
27,3%
Lágyan kevert paletta
10,5%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
10,5%
4,5%
Erős színegyüntetés
31,6%
59,1%
Egységes színpaletta
15,8%
9,1%
Mely Frank Bramley művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
A Hopeless Dawn
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
200
The Grasmere Rushbearing
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
Neapolitan Fisher Boy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Simplicita
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Truce
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Grasmer cherry blossom
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Primrose Day
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Venetian Market Girl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Weaving Nets
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az emberek Frank Bramley megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 200
66,7%
telefonok
1 400
29,2%
tabletek
200
4,2%
Mely nyelveken követik Frank Bramley követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Portugál
600
46,2%
Spanyol
300
23,1%
Angol
200
15,4%
Olasz
100
7,7%
Chinese
100
7,7%
Naponta hányan nézik Frank Bramley-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
200
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
300
csüt 22 Okt
100
pén 23 Okt
200
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
400
hét 2 Nov
300
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
200
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
200
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
200
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
200
csüt 19 Nov (előrejelzés)
200
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
300
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Frank Bramley kapcsán
Mely Frank Bramley művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
A Hopeless Dawn, 400 megtekintéssel (18% Frank Bramley összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Frank Bramley alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
4 800 látogatás tizenkét hónapban: 3 000 a művész oldalon és 1 800 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Frank Bramley alkotásait az emberek?
A látogatók számítógépek (67%), telefonok (29%) és tabletek (4%) eszközökön nézik Frank Bramley alkotásait; a látogatások 67%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Frank Bramley alkotásai közül?
Erős színegyüntetés (Színharmónia): a látogatások 59%-át, a katalógus 32%-ával szemben.