Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg François Boucher oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
François Boucher: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Bouguereau: Az angyalok dala a legnézettebb alkotás: 2 700 megtekintés egy évben, ami 6% összes François Boucher részére fordított figyelemnek. Ezt követi Leda And The Swan és The Love Letter. A művész oldala 12 000 látogatást, a művek pedig 33 200 látogatást értek el: összesen 45 200 lượt. A figyelem 138%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 18 000 látogatással. A látogatók Japán (14%), Chinese (13%) és Spanyol (12%) nyelven olvassák. A látogatók Japán (18%), Dél-Korea (12%) és Olaszország (9%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (64%), telefonok (30%) és tabletek (6%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Zavará színkombináció (Színharmónia) stílust: ezek a látogatások 35%-át teszik ki a katalógus 12%-ával szemben.
A(z) François Boucher 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang François Boucher leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek François Boucher oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
500
Júl 2026
2 400
15 600
Aug 2026
800
1 900
Sze 2026
2 000
5 100
Okt 2026
6 800
10 100
Mikor nyitják meg François Boucher műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók François Boucher művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
51,3%
59,5%
Elegáns
5,4%
23,5%
Éteri
18,9%
10,0%
Békés, nyugodt
10,8%
2,7%
Luksusú
0,0%
2,7%
Dramatikus
8,1%
1,0%
Játékos
5,4%
0,2%
Klasszikus
0,0%
0,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
35,1%
52,2%
Melankolikus
2,7%
16,3%
Éteri
10,8%
11,2%
Nosztalgikus
5,4%
5,6%
Nyugodt
0,0%
5,6%
Játékos
18,9%
1,9%
Nyugodt
10,8%
2,2%
Örömteli
2,7%
1,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
26,0%
39,0%
Lágy árnyékok
44,0%
34,7%
Érezhető fényesség
18,0%
20,1%
Fényerék egyensúlya
10,0%
5,9%
Fényes
2,0%
0,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
24,0%
31,0%
Finom színtónusú
50,0%
47,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
20,7%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
0,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
71,4%
90,1%
Semleges tónusok
22,9%
9,2%
Sötét tónusú
5,7%
0,3%
Pasztell színek
0,0%
0,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
36,0%
49,1%
Egyensúlyos
56,0%
50,3%
Élénk
8,0%
0,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
3,3%
Lágy
20,0%
13,8%
Egyensúlyozott
6,0%
13,6%
Erőteljes kontrasztú
34,0%
31,8%
Kijelentés
26,0%
37,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
34,9%
Lágyan kevert paletta
14,0%
15,4%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
25,3%
Erős színegyüntetés
46,0%
18,7%
Egységes színpaletta
12,0%
5,8%
Melyek François Boucher legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Diana a fürdőből kibiálva
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Bouguereau: Az angyalok dala
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
600
800
Madame de Pompadour (Jeanne…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
200
200
Madame Bergeret
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
The Interrupted Sleep
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
300
The Setting of the Sun
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Pastoral Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
0
Venus at Vulcan
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
The Toilette
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
100
Boreas Abducting Oreithyia
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
100
100
Hogyan oszlónak a François Boucher közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
29 100
64,4%
telefonok
13 400
29,6%
tabletek
2 700
6,0%
Milyen nyelveken követi François Boucher a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Japán
1 100
14,1%
Chinese
1 000
12,8%
Spanyol
900
11,5%
Koreai
800
10,3%
Olasz
700
9,0%
Bolgár
400
5,1%
Angol
400
5,1%
Holland
400
5,1%
Svéd
400
5,1%
Török
400
5,1%
Naponta hány látogatása van François Boucher-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
700
hét 19 Okt
800
kedd 20 Okt
1 000
sze 21 Okt
1 100
csüt 22 Okt
800
pén 23 Okt
1 700
szo 24 Okt
500
vas 25 Okt
800
hét 26 Okt
2 500
kedd 27 Okt
2 800
sze 28 Okt
1 200
csüt 29 Okt
1 900
pén 30 Okt
1 400
szo 31 Okt
1 000
vas 1 Nov
700
hét 2 Nov
2 100
kedd 3 Nov
1 800
sze 4 Nov
1 300
csüt 5 Nov
4 000
pén 6 Nov
1 600
szo 7 Nov
1 000
vas 8 Nov (előrejelzés)
1 100
hét 9 Nov (előrejelzés)
2 600
kedd 10 Nov (előrejelzés)
2 700
sze 11 Nov (előrejelzés)
1 800
csüt 12 Nov (előrejelzés)
3 300
pén 13 Nov (előrejelzés)
2 300
szo 14 Nov (előrejelzés)
1 200
vas 15 Nov (előrejelzés)
1 200
hét 16 Nov (előrejelzés)
3 000
kedd 17 Nov (előrejelzés)
3 100
sze 18 Nov (előrejelzés)
2 000
csüt 19 Nov (előrejelzés)
3 700
pén 20 Nov (előrejelzés)
2 600
szo 21 Nov (előrejelzés)
1 400
vas 22 Nov (előrejelzés)
1 400
hét 23 Nov (előrejelzés)
3 300
kedd 24 Nov (előrejelzés)
3 500
sze 25 Nov (előrejelzés)
2 200
csüt 26 Nov (előrejelzés)
4 100
pén 27 Nov (előrejelzés)
2 900
szo 28 Nov (előrejelzés)
1 500
Amit az emberek François Boucher kapcsán kérdeznek
Melyik François Boucher műve a legtöbbször megtekintett?
Bouguereau: Az angyalok dala az első helyen, 2 700 megtekintéssel, a nézetések 6%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a François Boucher közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
45 200 látogatás tizenkét hónapban: 12 000 a művész oldalán, 33 200 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik François Boucher közönsége?
A látogatók számítógépek (64%), telefonok (30%) és tabletek (6%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 64%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják François Boucher követői?
Japán (14%), Chinese (13%) és Spanyol (12%); a(z) Japán nyelv 14%-át teszi ki.
Mely művei François Boucher felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Zavará színkombináció (Színharmónia) leírású művek 35% látogatást generálnak a katalógus 12% részére vonatkozóan.