Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Francesco Hayez oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Francesco Hayez: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Cunnilingus, or oral sex performed on a woman a legnézettebb alkotás: 8 900 megtekintés egy évben, ami 15% összes Francesco Hayez részére fordított figyelemnek. Ezt követi Fellatio, or oral sex performed on a man és A csók. A művész oldala 6 800 látogatást, a művek pedig 44 100 látogatást értek el: összesen 50 900 lượt. A figyelem 184%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 21 100 látogatással. A látogatók Olasz (77%), Angol (11%) és Spanyol (3%) nyelven olvassák. A látogatók Olaszország (75%), Amerikai Egyesült Államok (6%) és Brazília (3%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (59%), telefonok (37%) és tabletek (4%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Szenvedélyes (Érzelmi hangulat) stílust: ezek a látogatások 47%-át teszik ki a katalógus 17%-ával szemben.
A(z) Francesco Hayez 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Francesco Hayez leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Francesco Hayez oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
600
Júl 2026
1 300
19 800
Aug 2026
0
5 300
Sze 2026
200
6 000
Okt 2026
5 200
12 400
Mikor nyitják meg Francesco Hayez műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Francesco Hayez művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
55,6%
59,0%
Dramatikus
27,8%
35,5%
Klasszikus
16,7%
4,8%
Éteri
0,0%
0,5%
Elegáns
0,0%
0,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szenvedélyes
16,7%
47,2%
Romantikus
22,2%
17,8%
Drámai
22,2%
12,7%
Melankolikus
16,7%
13,0%
Belső elmélyülést sugárzó
22,2%
6,5%
Feszült hangulatú
0,0%
1,2%
Rejtélyes
0,0%
0,7%
Nosztalgikus
0,0%
0,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
38,0%
13,1%
Lágy árnyékok
36,0%
34,6%
Érezhető fényesség
16,0%
10,4%
Fényerék egyensúlya
2,0%
3,4%
Fényes
8,0%
38,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
46,0%
54,2%
Finom színtónusú
26,0%
30,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
11,2%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
3,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
73,9%
46,1%
Monokróm
8,7%
26,2%
Pasztell színek
2,2%
16,9%
Sötét tónusú
13,0%
4,9%
Semleges tónusok
2,2%
5,9%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
48,0%
65,4%
Egyensúlyos
42,0%
32,8%
Élénk
10,0%
1,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
40,6%
Lágy
12,0%
11,0%
Egyensúlyozott
10,0%
9,2%
Erőteljes kontrasztú
28,0%
21,4%
Kijelentés
30,0%
17,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
18,2%
Lágyan kevert paletta
8,0%
9,8%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
20,0%
Erős színegyüntetés
54,0%
43,6%
Egységes színpaletta
16,0%
8,3%
Melyek Francesco Hayez legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
A csók
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
3 200
Cunnilingus, or oral sex pe…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
1 700
1 500
3 100
Sicilian Vespers scene 3
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
0
Sexual intercourse
0
0
0
0
0
0
0
0
600
600
100
100
The Marriage of Romeo and J…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
100
Portrait, Matilde Juva-Bran…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Wall Decoration (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cunnilingus, or oral sex pe…
0
0
0
0
0
0
0
0
800
300
400
400
Észrevétel egy csoportos ba…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
Nude woman lying from the b…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Hogyan oszlónak a Francesco Hayez közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
30 200
59,3%
telefonok
18 900
37,1%
tabletek
1 800
3,5%
Milyen nyelveken követi Francesco Hayez a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
4 900
76,6%
Angol
700
10,9%
Spanyol
200
3,1%
Portugál
200
3,1%
Francia
100
1,6%
Orosz
100
1,6%
Ukrán
100
1,6%
Chinese
100
1,6%
Naponta hány látogatása van Francesco Hayez-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
1 300
vas 18 Okt
200
hét 19 Okt
100
kedd 20 Okt
800
sze 21 Okt
1 100
csüt 22 Okt
1 900
pén 23 Okt
1 000
szo 24 Okt
1 900
vas 25 Okt
1 700
hét 26 Okt
1 400
kedd 27 Okt
1 200
sze 28 Okt
2 800
csüt 29 Okt
1 400
pén 30 Okt
2 400
szo 31 Okt
1 200
vas 1 Nov
2 600
hét 2 Nov
1 000
kedd 3 Nov
800
sze 4 Nov
1 400
csüt 5 Nov
2 000
pén 6 Nov
2 000
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 900
vas 8 Nov (előrejelzés)
1 900
hét 9 Nov (előrejelzés)
1 100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
1 200
sze 11 Nov (előrejelzés)
2 300
csüt 12 Nov (előrejelzés)
2 300
pén 13 Nov (előrejelzés)
2 300
szo 14 Nov (előrejelzés)
2 100
vas 15 Nov (előrejelzés)
2 200
hét 16 Nov (előrejelzés)
1 200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
1 400
sze 18 Nov (előrejelzés)
2 600
csüt 19 Nov (előrejelzés)
2 600
pén 20 Nov (előrejelzés)
2 600
szo 21 Nov (előrejelzés)
2 300
vas 22 Nov (előrejelzés)
2 400
hét 23 Nov (előrejelzés)
1 300
kedd 24 Nov (előrejelzés)
1 500
sze 25 Nov (előrejelzés)
2 800
csüt 26 Nov (előrejelzés)
2 800
pén 27 Nov (előrejelzés)
2 900
Amit az emberek Francesco Hayez kapcsán kérdeznek
Melyik Francesco Hayez műve a legtöbbször megtekintett?
Cunnilingus, or oral sex performed on a woman az első helyen, 8 900 megtekintéssel, a nézetések 15%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Francesco Hayez közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
50 900 látogatás tizenkét hónapban: 6 800 a művész oldalán, 44 100 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Francesco Hayez közönsége?
A látogatók számítógépek (59%), telefonok (37%) és tabletek (4%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 59%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Francesco Hayez követői?
Olasz (77%), Angol (11%) és Spanyol (3%); a(z) Olasz nyelv 77%-át teszi ki.
Mely művei Francesco Hayez felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Szenvedélyes (Érzelmi hangulat) leírású művek 47% látogatást generálnak a katalógus 17% részére vonatkozóan.