Fernand Léger A tekintet a műművészre

1881 – 1955

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Fernand Léger oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Fernand Léger: a látogatások éves összefoglalója

A(z) Nők erdőben a legnézettebb alkotás: 4 500 megtekintés egy évben, ami 4% összes Fernand Léger részére fordított figyelemnek. Ezt követi A Város és A Mechanikus. A művész oldala 19 000 látogatást, a művek pedig 92 900 látogatást értek el: összesen 111 900 lượt. A figyelem 22%-el nőtt Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 70 300 látogatással. A látogatók Angol (38%), Orosz (13%) és Koreai (11%) nyelven olvassák. A látogatók számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Monokróm (Színintenzitás) stílust: ezek a látogatások 23%-át teszik ki a katalógus 8%-ával szemben.

A(z) Fernand Léger 10 legnézettebb műve

Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Fernand Léger leglátottabb műve.

  1. Nők erdőben 1 Nők erdőben, 1910 4 500 látogatás · 4,4%
  2. A Város 2 A Város, 1919 3 700 látogatás · 3,7%
  3. A Mechanikus 3 A Mechanikus, 1920 3 300 látogatás · 3,3%
  4. A Nagy Szédülés 4 A Nagy Szédülés, 1954 3 100 látogatás · 3,1%
  5. Három nő 5 Három nő, 1921 2 000 látogatás · 2,0%
  6. A menyegző 6 A menyegző 1 800 látogatás · 1,8%
  7. A gyártók 7 A gyártók, 1950 1 800 látogatás · 1,8%
  8. Soldát egy pipa 8 Soldát egy pipa, 1916 1 600 látogatás · 1,6%
  9. Akorbátok a cirkuszban 9 Akorbátok a cirkuszban 1 000 látogatás · 1,0%
  10. The Woman in Blue 10 The Woman in Blue, 1912 800 látogatás · 0,8%

Mikor látogatják meg az emberek Fernand Léger oldalát?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Az adatok egy táblázatban
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20265004 100
Júl 20267 90062 400
Aug 20264 60012 100
Sze 20266 00014 300

Mikor nyitják meg Fernand Léger műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Melyek Fernand Léger legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Az adatok egy táblázatban
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
A Város0000000004001 2001 900
A Mechanikus0000000004001 3001 100
Három nő000000000400500900
Nők erdőben0000000001 4009001 800
A Nagy Szédülés0000000001 400300800
A menyegző0000000008000800
Sétáló virág (La fleur qui…0000000003001000
Tánc0000000002000100
Dohányzók0000000000100100
Staircase 19000000000100100100

Hogyan oszlónak a Fernand Léger közönsége eszközre lebontva?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Az adatok egy táblázatban
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek89 50080,0%
telefonok19 10017,1%
tabletek3 3002,9%

Milyen nyelveken követi Fernand Léger a közösség?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Az adatok egy táblázatban
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol2 90038,2%
Orosz1 00013,2%
Koreai80010,5%
Német7009,2%
Spanyol3003,9%
Olasz3003,9%
Japán3003,9%
Holland3003,9%
Francia2002,6%
Szerb2002,6%

Naponta hány látogatása van Fernand Léger-nek, és mi a következő lépés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Az adatok egy táblázatban
NapLátogatások
sze 23 Sze1 000
csüt 24 Sze800
pén 25 Sze500
szo 26 Sze1 000
vas 27 Sze1 400
hét 28 Sze1 900
kedd 29 Sze700
sze 30 Sze1 100
csüt 1 Okt1 000
pén 2 Okt1 000
szo 3 Okt1 200
vas 4 Okt900
hét 5 Okt1 100
kedd 6 Okt1 300
sze 7 Okt1 000
csüt 8 Okt1 200
pén 9 Okt1 500
szo 10 Okt1 800
vas 11 Okt1 600
hét 12 Okt3 500
kedd 13 Okt1 600
sze 14 Okt (előrejelzés)1 600
csüt 15 Okt (előrejelzés)1 600
pén 16 Okt (előrejelzés)1 600
szo 17 Okt (előrejelzés)2 100
vas 18 Okt (előrejelzés)2 100
hét 19 Okt (előrejelzés)3 400
kedd 20 Okt (előrejelzés)1 900
sze 21 Okt (előrejelzés)1 800
csüt 22 Okt (előrejelzés)1 800
pén 23 Okt (előrejelzés)1 800
szo 24 Okt (előrejelzés)2 400
vas 25 Okt (előrejelzés)2 300
hét 26 Okt (előrejelzés)3 900
kedd 27 Okt (előrejelzés)2 100
sze 28 Okt (előrejelzés)2 000
csüt 29 Okt (előrejelzés)1 900
pén 30 Okt (előrejelzés)1 900
szo 31 Okt (előrejelzés)2 600
vas 1 Nov (előrejelzés)2 500
hét 2 Nov (előrejelzés)4 200
kedd 3 Nov (előrejelzés)2 300

Amit az emberek Fernand Léger kapcsán kérdeznek

Melyik Fernand Léger műve a legtöbbször megtekintett?

Nők erdőben az első helyen, 4 500 megtekintéssel, a nézetések 4%-át övelem. 10 mű áll felette.

Mennyi a Fernand Léger közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?

111 900 látogatás tizenkét hónapban: 19 000 a művész oldalán, 92 900 a művekkel.

Milyen eszközökkel érkezik Fernand Léger közönsége?

A látogatók számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 80%-át teszik ki.

Mely nyelveket használják Fernand Léger követői?

Angol (38%), Orosz (13%) és Koreai (11%); a(z) Angol nyelv 38%-át teszi ki.

Mely művei Fernand Léger felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?

A Monokróm (Színintenzitás) leírású művek 23% látogatást generálnak a katalógus 8% részére vonatkozóan.