Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eva Gonzalès oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Eva Gonzalès: a látogatások éves összefoglalója
A(z) A Loge in the Theatre des Italiens a legnézettebb alkotás: 600 megtekintés egy évben, ami 11% összes Eva Gonzalès részére fordított figyelemnek. Ezt követi Nanny és Babóca és Portrait of a Young Woman. A művész oldala 2 500 látogatást, a művek pedig 4 900 látogatást értek el: összesen 7 400 lượt. A figyelem 38%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 3 300 látogatással. A látogatók számítógépek (74%), telefonok (23%) és tabletek (3%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Elegáns (Hangulat) stílust: ezek a látogatások 38%-át teszik ki a katalógus 19%-ával szemben.
A(z) Eva Gonzalès 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Eva Gonzalès leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Eva Gonzalès oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
700
2 600
Aug 2026
200
600
Sze 2026
700
600
Okt 2026
800
1 000
Mikor nyitják meg Eva Gonzalès műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Eva Gonzalès művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
50,0%
34,5%
Elegáns
18,8%
37,9%
Dramatikus
12,5%
17,2%
Nosztalgikus
0,0%
10,3%
Békés, nyugodt
12,5%
0,0%
Éteri
6,2%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
37,5%
51,7%
Nyugodt
18,8%
27,6%
Melankolikus
12,5%
17,2%
Romantikus
12,5%
3,5%
Megnyugtató, melengető
6,2%
0,0%
Éteri
6,2%
0,0%
Nyugodt
6,2%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
32,0%
46,4%
Lágy árnyékok
34,0%
30,4%
Érezhető fényesség
18,0%
17,9%
Fényerék egyensúlya
16,0%
5,4%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
34,0%
39,3%
Finom színtónusú
42,0%
37,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
21,4%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
1,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
69,0%
72,7%
Semleges tónusok
23,8%
22,7%
Sötét tónusú
2,4%
2,3%
Természet
2,4%
2,3%
Monokróm
2,4%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
48,0%
60,7%
Egyensúlyos
44,0%
35,7%
Élénk
8,0%
3,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
7,1%
Lágy
20,0%
1,8%
Egyensúlyozott
12,0%
16,1%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
16,1%
Kijelentés
42,0%
58,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
14,3%
Lágyan kevert paletta
8,0%
17,9%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
19,6%
Erős színegyüntetés
42,0%
44,6%
Egységes színpaletta
18,0%
3,6%
Melyek Eva Gonzalès legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Portrait of Mme. E. G.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
White Shoes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of a Woman in White
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Portrait of a Seated Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Chignon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Bouquet of Violets
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Maid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Young Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
0
The Alcove
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madam E.G. (Madame Emmanuel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan oszlónak a Eva Gonzalès közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 500
74,3%
telefonok
1 700
23,0%
tabletek
200
2,7%
Milyen nyelveken követi Eva Gonzalès a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
500
45,5%
Olasz
300
27,3%
Bolgár
100
9,1%
Lengyel
100
9,1%
Portugál
100
9,1%
Naponta hány látogatása van Eva Gonzalès-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
300
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
400
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
300
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
600
kedd 3 Nov
400
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
500
kedd 10 Nov (előrejelzés)
300
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
100
hét 16 Nov (előrejelzés)
600
kedd 17 Nov (előrejelzés)
300
sze 18 Nov (előrejelzés)
200
csüt 19 Nov (előrejelzés)
200
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
100
hét 23 Nov (előrejelzés)
600
kedd 24 Nov (előrejelzés)
400
sze 25 Nov (előrejelzés)
200
Amit az emberek Eva Gonzalès kapcsán kérdeznek
Melyik Eva Gonzalès műve a legtöbbször megtekintett?
A Loge in the Theatre des Italiens az első helyen, 600 megtekintéssel, a nézetések 11%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Eva Gonzalès közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
7 400 látogatás tizenkét hónapban: 2 500 a művész oldalán, 4 900 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Eva Gonzalès közönsége?
A látogatók számítógépek (74%), telefonok (23%) és tabletek (3%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 74%-át teszik ki.
Mely művei Eva Gonzalès felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Elegáns (Hangulat) leírású művek 38% látogatást generálnak a katalógus 19% részére vonatkozóan.