Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eugène Isabey oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Eugène Isabey: a közönség egy pillantásban
Beach at Low Tide a legtöbb figyelmet vonja magára: 400 látogatás tizenkét hónapban, ami 15% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Eugène Isabey nézetességgel összevetítve. Court Reception at a Château és The Young Mother követik. Eugène Isabey összesen 3 500 látogatást generált: 1 300 a művész oldalon és 2 200 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 200%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 2 100 látogatással. A közönség számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%) eszközökön követi. A közönség a Romantikus irányába hajlamos (Hangulat): a látogatások 50%-át teszi ki, az művész katalógjának 12%-át pedig.
A Eugène Isabey legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Eugène Isabey legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
700
1 400
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
300
Okt 2026
600
300
Hány imádrát nézik meg Eugène Isabey műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Eugène Isabey megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
62,5%
33,3%
Romantikus
12,5%
50,0%
Klasszikus
12,5%
0,0%
Nosztalgikus
9,4%
0,0%
Békés, nyugodt
3,1%
11,1%
Nyugodt
0,0%
5,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
59,4%
16,7%
Melankolikus
6,2%
38,9%
Nosztalgikus
3,1%
16,7%
Nyugodt
3,1%
16,7%
Belső elmélyülést sugárzó
9,4%
0,0%
Romantikus
6,2%
5,6%
Feszült hangulatú
3,1%
5,6%
Energikus
3,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
26,0%
30,8%
Lágy árnyékok
38,0%
30,8%
Érezhető fényesség
26,0%
34,6%
Fényerék egyensúlya
8,0%
3,9%
Fényes
2,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
38,0%
42,3%
Finom színtónusú
34,0%
34,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
19,2%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
3,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
70,3%
85,7%
Semleges tónusok
18,9%
14,3%
Sötét tónusú
8,1%
0,0%
Monokróm
2,7%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
44,0%
42,3%
Egyensúlyos
52,0%
53,8%
Élénk
4,0%
3,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
7,7%
Lágy
20,0%
38,5%
Egyensúlyozott
22,0%
7,7%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
15,4%
Kijelentés
26,0%
30,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
3,9%
Lágyan kevert paletta
4,0%
15,4%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
15,4%
Erős színegyüntetés
34,0%
42,3%
Egységes színpaletta
36,0%
23,1%
Mely Eugène Isabey művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Portrait of a Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hurricane before Saint Malo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Portrait Bust of a Young Wo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Departure from Tréport…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shipwreck on a Rocky Coast
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seaside
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rocks at Saint-Malo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Portrait of the painter Jea…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Madame Isabey a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ceremony in de Nieuwe kerk…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az emberek Eugène Isabey megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 800
80,0%
telefonok
600
17,1%
tabletek
100
2,9%
Mely nyelveken követik Eugène Isabey követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
300
50,0%
Koreai
200
33,3%
Olasz
100
16,7%
Naponta hányan nézik Eugène Isabey-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
500
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
300
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
200
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
szo 28 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Eugène Isabey kapcsán
Mely Eugène Isabey művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
Beach at Low Tide, 400 megtekintéssel (15% Eugène Isabey összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Eugène Isabey alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
3 500 látogatás tizenkét hónapban: 1 300 a művész oldalon és 2 200 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Eugène Isabey alkotásait az emberek?
A látogatók számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%) eszközökön nézik Eugène Isabey alkotásait; a látogatások 80%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Eugène Isabey alkotásai közül?
Romantikus (Hangulat): a látogatások 50%-át, a katalógus 12%-ával szemben.