Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eugène Delacroix oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Eugène Delacroix: a közönség egy pillantásban
Liberté guidant le peuple a legtöbb figyelmet vonja magára: 59 000 látogatás tizenkét hónapban, ami 24% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Eugène Delacroix nézetességgel összevetítve. Liberty Leading the People (detail) és Sardanapál halála követik. Eugène Delacroix összesen 242 800 látogatást generált: 28 800 a művész oldalon és 214 000 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 103%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 126 200 látogatással. A közönség Angol (20%), Francia (18%) és Spanyol (12%) nyelven olvadsz. A közönség Franciaország (16%), Dél-Korea (9%) és Spanyolország (8%) területéről követi. A közönség számítógépek (56%), telefonok (40%) és tabletek (4%) eszközökön követi. A közönség a Kijelentés irányába hajlamos (Kontraszt): a látogatások 57%-át teszi ki, az művész katalógjának 26%-át pedig.
A Eugène Delacroix legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Eugène Delacroix legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
2 400
Júl 2026
3 200
123 000
Aug 2026
1 600
23 700
Sze 2026
5 200
24 000
Okt 2026
18 500
40 900
Hány imádrát nézik meg Eugène Delacroix műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Eugène Delacroix megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
53,1%
50,6%
Romantikus
43,8%
48,6%
Klasszikus
0,0%
0,5%
Misztikus
0,0%
0,2%
Nosztalgikus
0,0%
0,1%
Karakteres
0,0%
0,0%
Békés, nyugodt
3,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
40,6%
38,7%
Szenvedélyes
6,2%
31,8%
Melankolikus
34,4%
18,9%
Erőteljes presence
3,1%
2,4%
Romantikus
0,0%
2,3%
Nosztalgikus
0,0%
1,8%
Rejtélyes
3,1%
1,2%
Sötét és komoly
3,1%
0,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
38,0%
31,1%
Lágy árnyékok
16,0%
38,4%
Érezhető fényesség
16,0%
22,7%
Fényerék egyensúlya
20,0%
5,0%
Fényes
10,0%
2,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
36,9%
Finom színtónusú
38,0%
45,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
13,5%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
4,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
57,8%
87,9%
Semleges tónusok
31,1%
7,3%
Sötét tónusú
6,7%
2,8%
Pasztell színek
2,2%
1,5%
Monokróm
2,2%
0,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
44,0%
48,3%
Egyensúlyos
46,0%
46,7%
Élénk
10,0%
5,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
30,0%
4,6%
Lágy
20,0%
13,1%
Egyensúlyozott
6,0%
7,2%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
18,5%
Kijelentés
26,0%
56,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
8,4%
Lágyan kevert paletta
6,0%
8,3%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
46,5%
Erős színegyüntetés
46,0%
28,4%
Egységes színpaletta
28,0%
8,4%
Mely Eugène Delacroix művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Liberté guidant le peuple
0
0
0
0
0
0
0
0
11 800
12 400
13 900
12 800
A masszákros Chioson
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
100
3 400
Sardanapál halála
0
0
0
0
0
0
0
0
2 400
1 900
2 100
3 100
Dante hajója
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
100
800
Algériai nők a lakásukban,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
200
Görögország Missolonghi rom…
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
200
0
Ökölnyit lány a sírparkban
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Arab Horses Fighting in a S…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
500
400
900
Liberty Leading the People,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
Rebecca rablása
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
500
Milyen eszközöket használnak az emberek Eugène Delacroix megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
136 800
56,3%
telefonok
97 300
40,1%
tabletek
8 700
3,6%
Mely nyelveken követik Eugène Delacroix követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 700
20,0%
Francia
3 400
18,4%
Spanyol
2 200
11,9%
Német
1 600
8,6%
Koreai
1 600
8,6%
Orosz
1 000
5,4%
Portugál
700
3,8%
Szerb
600
3,2%
Japán
500
2,7%
Svéd
500
2,7%
Naponta hányan nézik Eugène Delacroix-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
vas 11 Okt
2 500
hét 12 Okt
3 500
kedd 13 Okt
1 900
sze 14 Okt
1 700
csüt 15 Okt
1 900
pén 16 Okt
1 400
szo 17 Okt
1 600
vas 18 Okt
2 200
hét 19 Okt
2 900
kedd 20 Okt
3 300
sze 21 Okt
6 800
csüt 22 Okt
5 700
pén 23 Okt
2 600
szo 24 Okt
1 800
vas 25 Okt
2 400
hét 26 Okt
3 200
kedd 27 Okt
6 700
sze 28 Okt
5 700
csüt 29 Okt
6 700
pén 30 Okt
3 000
szo 31 Okt
2 400
vas 1 Nov (előrejelzés)
3 700
hét 2 Nov (előrejelzés)
5 000
kedd 3 Nov (előrejelzés)
6 300
sze 4 Nov (előrejelzés)
7 500
csüt 5 Nov (előrejelzés)
7 500
pén 6 Nov (előrejelzés)
3 700
szo 7 Nov (előrejelzés)
3 000
vas 8 Nov (előrejelzés)
4 300
hét 9 Nov (előrejelzés)
5 800
kedd 10 Nov (előrejelzés)
7 200
sze 11 Nov (előrejelzés)
8 600
csüt 12 Nov (előrejelzés)
8 700
pén 13 Nov (előrejelzés)
4 200
szo 14 Nov (előrejelzés)
3 500
vas 15 Nov (előrejelzés)
4 800
hét 16 Nov (előrejelzés)
6 500
kedd 17 Nov (előrejelzés)
8 000
sze 18 Nov (előrejelzés)
9 600
csüt 19 Nov (előrejelzés)
9 600
pén 20 Nov (előrejelzés)
4 700
szo 21 Nov (előrejelzés)
3 900
Kérdések Eugène Delacroix kapcsán
Mely Eugène Delacroix művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
Liberté guidant le peuple, 59 000 megtekintéssel (24% Eugène Delacroix összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Eugène Delacroix alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
242 800 látogatás tizenkét hónapban: 28 800 a művész oldalon és 214 000 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Eugène Delacroix alkotásait az emberek?
A látogatók számítógépek (56%), telefonok (40%) és tabletek (4%) eszközökön nézik Eugène Delacroix alkotásait; a látogatások 56%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken követik Eugène Delacroix követői?
Angol (20%), Francia (18%) és Spanyol (12%) nyelven. A legnépszerűbb nyelv: Angol (20% arányban).
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Eugène Delacroix alkotásai közül?
Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 57%-át, a katalógus 26%-ával szemben.