Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ethel Reed oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Ethel Reed: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Railway Poster: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 57% a(z) Ethel Reed megtekintéseinek összesen. Aztán Illustration from In Childhoods Country (Moulton) és Title page from In Childhoods Country (Moulton). Összesen 600 látogatás: 0 a művész oldalon, 600 a művekkel. Csúcsmegoldás: Aug 2026, 400 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Fényerék egyensúlya (Fényerő) a látogatások 86%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 47%-át jelenti.
Ethel Reed: a(z) 4 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 4 mű a Ethel Reed alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Ethel Reed közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
200
Aug 2026
0
400
Sze 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Hogyan nézték a Ethel Reed műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Ethel Reed művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
42,9%
71,4%
Éteri
21,4%
14,3%
Királykisasszony-regényes, fantáziában gazdag
14,3%
14,3%
Karakteres
7,1%
0,0%
Dramatikus
7,1%
0,0%
Békés, nyugodt
7,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Éteri
35,7%
71,4%
Nosztalgikus
28,6%
14,3%
Játékos
7,1%
14,3%
Nyugodt
7,1%
0,0%
Örömteli
7,1%
0,0%
Melankolikus
7,1%
0,0%
Rejtélyes
7,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
0,0%
0,0%
Érezhető fényesség
26,7%
14,3%
Fényerék egyensúlya
46,7%
85,7%
Fényes
26,7%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,7%
14,3%
Finom színtónusú
33,3%
71,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
14,3%
Egyértelmű színprészenység
20,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
80,0%
100,0%
Földszínek
6,7%
0,0%
Természet
6,7%
0,0%
Pasztell színek
6,7%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
20,0%
14,3%
Egyensúlyos
46,7%
71,4%
Élénk
33,3%
14,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
13,3%
0,0%
Lágy
6,7%
0,0%
Egyensúlyozott
0,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
28,6%
Kijelentés
60,0%
71,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,7%
14,3%
Lágyan kevert paletta
13,3%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
40,0%
57,1%
Egységes színpaletta
40,0%
28,6%
Hogyan alakulnak Ethel Reed legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Miss Träumerei
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Illustration from In Childh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Illustration from Arabella…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Illustration from In Childh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Trilby the Fairy of Argyle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In Childhoods Company
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Arabella and Araminta Stori…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boston Sunday Herald Fashio…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boston Illustrated
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boston Sunday Herald Februa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveket használ Ethel Reed közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
100
100,0%
Hogyan alakulnak Ethel Reed napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
100
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
200
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
200
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
Ethel Reed: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Ethel Reed-nak?
Railway Poster: 400 látogatás, ami 57% a(z) Ethel Reed megtekintéseinek összegétől. A lista 4. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Ethel Reed?
600 tizenkét hónap alatt (0 a művész oldalon, 600 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Ethel Reed műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Fényerék egyensúlya (Fényerő): a látogatások 86%-át teszi ki a 47% katalógusból.