Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Erté oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Erté: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Eyes of Jealousy a legnézettebb alkotás: 600 megtekintés egy évben, ami 7% összes Erté részére fordított figyelemnek. Ezt követi Ready for the Ball 2 és At the Theatre, Symphony in Black. A művész oldala 13 800 látogatást, a művek pedig 1 000 látogatást értek el: összesen 14 800 lượt. A figyelem 55%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Okt 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 8 200 látogatással. A látogatók Angol (32%), Spanyol (23%) és Német (16%) nyelven olvassák. A látogatók Dél-Korea (13%), Németország (12%) és Amerikai Egyesült Államok (12%) területéről érkeznek. A látogatók telefonok (49%), számítógépek (47%) és tabletek (3%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Drámai (Érzelmi hangulat) stílust: ezek a látogatások 70%-át teszik ki a katalógus 25%-ával szemben.
A(z) Erté 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Erté leglátottabb műve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
0
Aug 2026
800
500
Sze 2026
5 000
300
Okt 2026
8 000
200
Mikor nyitják meg Erté műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Erté művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
25,0%
43,3%
Luksusú
25,0%
23,3%
Misztikus
25,0%
23,3%
Elegáns
25,0%
10,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
25,0%
70,0%
Éteri
25,0%
20,0%
Melankolikus
25,0%
10,0%
Szenvedélyes
25,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
22,0%
18,3%
Lágy árnyékok
10,0%
24,4%
Érezhető fényesség
14,0%
13,4%
Fényerék egyensúlya
14,0%
14,6%
Fényes
40,0%
29,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
52,0%
51,2%
Finom színtónusú
14,0%
20,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
15,8%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
12,2%
Éles színűség
6,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
38,5%
32,8%
Pasztell színek
33,3%
23,4%
Földszínek
15,4%
32,8%
Sötét tónusú
12,8%
10,9%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
42,0%
43,9%
Egyensúlyos
32,0%
35,4%
Élénk
26,0%
20,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
2,4%
Lágy
24,0%
4,9%
Egyensúlyozott
8,0%
7,3%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
4,9%
Kijelentés
42,0%
80,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
30,0%
21,9%
Lágyan kevert paletta
12,0%
25,6%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
8,5%
Erős színegyüntetés
34,0%
25,6%
Egységes színpaletta
16,0%
18,3%
Melyek Erté legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Evening Night
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Little Slave
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
At the Theatre, Trapeze
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fantasia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
At the Theatre, Golden Calf
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Oriental Tale
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Seven Deadly Sins, Pride
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Seasons, Autumn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eyes of Jealousy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
Simone
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan oszlónak a Erté közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
telefonok
7 300
49,3%
számítógépek
7 000
47,3%
tabletek
500
3,4%
Milyen nyelveken követi Erté a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 400
32,0%
Spanyol
1 700
22,7%
Német
1 200
16,0%
Koreai
1 000
13,3%
Francia
300
4,0%
Olasz
300
4,0%
Arab
100
1,3%
Cseh
100
1,3%
Holland
100
1,3%
Lengyel
100
1,3%
Naponta hány látogatása van Erté-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
400
hét 19 Okt
900
kedd 20 Okt
1 400
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
400
pén 23 Okt
600
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
1 100
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
300
csüt 29 Okt
400
pén 30 Okt
300
szo 31 Okt
200
vas 1 Nov
300
hét 2 Nov
600
kedd 3 Nov
1 000
sze 4 Nov
1 100
csüt 5 Nov
1 400
pén 6 Nov
400
szo 7 Nov
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
400
hét 9 Nov (előrejelzés)
1 200
kedd 10 Nov (előrejelzés)
1 200
sze 11 Nov (előrejelzés)
700
csüt 12 Nov (előrejelzés)
1 100
pén 13 Nov (előrejelzés)
600
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
400
hét 16 Nov (előrejelzés)
1 300
kedd 17 Nov (előrejelzés)
1 300
sze 18 Nov (előrejelzés)
800
csüt 19 Nov (előrejelzés)
1 100
pén 20 Nov (előrejelzés)
700
szo 21 Nov (előrejelzés)
200
vas 22 Nov (előrejelzés)
400
hét 23 Nov (előrejelzés)
1 400
kedd 24 Nov (előrejelzés)
1 400
sze 25 Nov (előrejelzés)
800
csüt 26 Nov (előrejelzés)
1 200
pén 27 Nov (előrejelzés)
700
szo 28 Nov (előrejelzés)
200
Amit az emberek Erté kapcsán kérdeznek
Melyik Erté műve a legtöbbször megtekintett?
Eyes of Jealousy az első helyen, 600 megtekintéssel, a nézetések 7%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Erté közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
14 800 látogatás tizenkét hónapban: 13 800 a művész oldalán, 1 000 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Erté közönsége?
A látogatók telefonok (49%), számítógépek (47%) és tabletek (3%) eszközökről érkeznek; a telefonok eszközök a látogatások 49%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Erté követői?
Angol (32%), Spanyol (23%) és Német (16%); a(z) Angol nyelv 32%-át teszi ki.
Mely művei Erté felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Drámai (Érzelmi hangulat) leírású művek 70% látogatást generálnak a katalógus 25% részére vonatkozóan.