Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Emmeline Deane oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Emmeline Deane: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Mountain Torrent, Haute Savoie, France: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 18% a(z) Emmeline Deane megtekintéseinek összesen. Aztán Mary Agnes Smyth Pigott (1856–1947) és London Charwoman. Összesen 1 500 látogatás: 500 a művész oldalon, 1 000 a művekkel. A nézői szám csökken: Okt 2026 időszakban 40%-el kevesebb látogatás volt, mint Sze 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 500 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Földszínek (Színpaletta) a látogatások 100%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 71%-át jelenti.
Emmeline Deane: a(z) 7 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 7 mű a Emmeline Deane alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Mountain Torrent, Haute Savoie, France, 1924
200 látogatás · 18,2%
-
2
Mary Agnes Smyth Pigott (1856–1947), 1893
200 látogatás · 18,2%
-
3
London Charwoman, 1931
200 látogatás · 18,2%
-
4
Anna Bilinska (1857–1893), 1884
200 látogatás · 18,2%
-
5
Sir Edmund Harry Elton (1846–1920), 8th Bt, Forming an Elton Ware Pot, 1891
100 látogatás · 9,1%
-
6
John Newman, 1889
100 látogatás · 9,1%
-
7
Mary Agnes Smyth Pigott, 1893
100 látogatás · 9,1%
Hogyan változik Emmeline Deane közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 300 |
| Okt 2026 | 0 | 300 |
Hogyan nézték a Emmeline Deane műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Emmeline Deane művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 40,0% | 63,6% |
| Lágy árnyékok | 26,7% | 27,3% |
| Érezhető fényesség | 26,7% | 9,1% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 6,7% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 40,0% | 63,6% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 18,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 18,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 71,4% | 100,0% |
| Monokróm | 14,3% | 0,0% |
| Semleges tónusok | 14,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 46,7% | 63,6% |
| Egyensúlyos | 46,7% | 27,3% |
| Élénk | 6,7% | 9,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 26,7% | 36,4% |
| Lágy | 33,3% | 27,3% |
| Egyensúlyozott | 6,7% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 13,3% | 18,2% |
| Kijelentés | 20,0% | 18,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 13,3% | 18,2% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 27,3% |
| Erős színegyüntetés | 46,7% | 36,4% |
| Egységes színpaletta | 20,0% | 18,2% |
Hogyan alakulnak Emmeline Deane legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anna Bilinska (1857–1893) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| London Charwoman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Sir Edmund Harry Elton, 8th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cecil Hugh Smyth Pigott (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Edmund Harry Elton (184… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| John Newman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Agnes Smyth Pigott | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Mary Agnes Smyth Pigott (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Torrent, Haute Sav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden at Rezzolla, Pug… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Emmeline Deane közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Emmeline Deane napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 400 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
Emmeline Deane: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Emmeline Deane-nak?
- Mountain Torrent, Haute Savoie, France: 200 látogatás, ami 18% a(z) Emmeline Deane megtekintéseinek összegétől. A lista 7. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Emmeline Deane?
- 1 500 tizenkét hónap alatt (500 a művész oldalon, 1 000 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Emmeline Deane műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 100%-át teszi ki a 71% katalógusból.