Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Emmanuel Benner oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Emmanuel Benner: a közönség egy pillantásban
La Résurrection de la fille de Jaïre a legtöbb figyelmet vonja magára: 100 látogatás tizenkét hónapban, ami 33% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Emmanuel Benner nézetességgel összevetítve. Young Woman in a Costume from Capri és At the Water's Edge követik. Emmanuel Benner összesen 1 100 látogatást generált: 1 000 a művész oldalon és 100 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 300%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 500 látogatással. A közönség a Erős színegyüntetés irányába hajlamos (Színharmónia): a látogatások 100%-át teszi ki, az művész katalógjának 48%-át pedig.
A Emmanuel Benner legnépszerűbb 3 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Emmanuel Benner legnézettebb 3 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
100
Aug 2026
100
0
Sze 2026
100
0
Okt 2026
400
0
Hány imádrát nézik meg Emmanuel Benner műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Emmanuel Benner megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
50,0%
50,0%
Klasszikus
25,0%
50,0%
Dramatikus
25,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
62,5%
50,0%
Nyugodt
12,5%
50,0%
Drámai
12,5%
0,0%
Sötét és komoly
12,5%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
42,9%
33,3%
Lágy árnyékok
57,1%
66,7%
Érezhető fényesség
0,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
57,1%
66,7%
Finom színtónusú
23,8%
0,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,3%
33,3%
Egyértelmű színprészenység
4,8%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
57,1%
66,7%
Egyensúlyos
38,1%
33,3%
Élénk
4,8%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,3%
0,0%
Lágy
14,3%
0,0%
Egyensúlyozott
23,8%
33,3%
Erőteljes kontrasztú
28,6%
66,7%
Kijelentés
19,1%
0,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,3%
0,0%
Lágyan kevert paletta
4,8%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
47,6%
100,0%
Egységes színpaletta
33,3%
0,0%
Mely Emmanuel Benner művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Nude by a River
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
At the Water's Edge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer Evening
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Leda and the Swan
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Jérôme
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jeune fille couchée sur un…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Young Woman in a Costume fr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hunters in wait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Reclining nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken követik Emmanuel Benner követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
66,7%
Szlovák
100
33,3%
Naponta hányan nézik Emmanuel Benner-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
200
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
100
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
100
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
100
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
szo 28 Nov (előrejelzés)
100
Kérdések Emmanuel Benner kapcsán
Mely Emmanuel Benner művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
La Résurrection de la fille de Jaïre, 100 megtekintéssel (33% Emmanuel Benner összes megtekintéséből). A fenti rangsor 3 művet sorol fel.
Hányan nézik Emmanuel Benner alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
1 100 látogatás tizenkét hónapban: 1 000 a művész oldalon és 100 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Emmanuel Benner alkotásai közül?
Erős színegyüntetés (Színharmónia): a látogatások 100%-át, a katalógus 48%-ával szemben.