Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Egon Schiele oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Egon Schiele: a látogatások éves összefoglalója
A(z) A Szellek-látók II (Halál és férfi) a legnézettebb alkotás: 20 900 megtekintés egy évben, ami 7% összes Egon Schiele részére fordított figyelemnek. Ezt követi A család és Anya két gyermekkel. A művész oldala 54 700 látogatást, a művek pedig 269 300 látogatást értek el: összesen 324 000 lượt. A figyelem 20%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 151 800 látogatással. A látogatók Angol (28%), Koreai (13%) és Francia (12%) nyelven olvassák. A látogatók Dél-Korea (13%), Franciaország (12%) és Amerikai Egyesült Államok (7%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (66%), telefonok (31%) és tabletek (3%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Finom színtónusú (Színelnyomás) stílust: ezek a látogatások 37%-át teszik ki a katalógus 22%-ával szemben.
A(z) Egon Schiele 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Egon Schiele leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Egon Schiele oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
5 600
Júl 2026
11 300
140 500
Aug 2026
13 200
29 900
Sze 2026
11 900
44 100
Okt 2026
18 000
49 200
Mikor nyitják meg Egon Schiele műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Egon Schiele művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
86,0%
88,4%
Romantikus
0,0%
4,3%
Nyugodt
4,0%
2,7%
Békés, nyugodt
2,0%
2,6%
Elegáns
4,0%
0,7%
Nosztalgikus
2,0%
0,7%
Természetes tónusú
2,0%
0,4%
Misztikus
0,0%
0,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
76,0%
73,7%
Feszült hangulatú
10,0%
13,3%
Sötét és komoly
2,0%
5,5%
Belső elmélyülést sugárzó
4,0%
3,7%
Szenvedélyes
2,0%
1,1%
Drámai
2,0%
1,1%
Nyugodt
2,0%
0,4%
Rejtélyes
0,0%
0,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
17,6%
Lágy árnyékok
6,0%
18,1%
Érezhető fényesség
16,0%
18,1%
Fényerék egyensúlya
32,0%
23,3%
Fényes
38,0%
22,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
7,4%
Finom színtónusú
22,0%
37,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
28,3%
Egyértelmű színprészenység
26,0%
24,8%
Éles színűség
4,0%
2,3%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
30,6%
39,4%
Semleges tónusok
40,8%
33,3%
Pasztell színek
10,2%
12,0%
Sötét tónusú
8,2%
11,5%
Monokróm
6,1%
2,3%
Fémfényű színek
0,0%
0,9%
Meleg tónusú
2,0%
0,4%
Élénk
2,0%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
14,0%
12,3%
Egyensúlyos
38,0%
47,9%
Élénk
48,0%
39,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
28,0%
17,6%
Lágy
12,0%
20,8%
Egyensúlyozott
6,0%
15,1%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
13,6%
Kijelentés
42,0%
32,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
5,8%
Lágyan kevert paletta
6,0%
4,2%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
6,5%
Erős színegyüntetés
44,0%
45,1%
Egységes színpaletta
38,0%
38,3%
Melyek Egon Schiele legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Discover Egon Schiele’s ‘Po…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
600
3 300
1 300
Halál és Szűz
0
0
0
0
0
0
0
0
1 500
500
1 000
700
A Szellek-látók II (Halál é…
0
0
0
0
0
0
0
0
3 800
3 000
5 200
5 800
Anya két gyermekkel
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
1 400
3 000
2 800
A család
0
0
0
0
0
0
0
200
3 400
1 300
3 200
4 100
Lovers: Man and Woman I
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
600
0
Self Portrait with Hands on…
0
0
0
0
0
0
0
0
500
600
300
200
Ölelés (Őrök II) - - ,
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
300
Gyászoló nő
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Önmagában St. Sebastian por…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
100
700
700
Hogyan oszlónak a Egon Schiele közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
213 600
65,9%
telefonok
99 200
30,6%
tabletek
11 200
3,5%
Milyen nyelveken követi Egon Schiele a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
5 000
27,9%
Koreai
2 300
12,8%
Francia
2 100
11,7%
Spanyol
2 000
11,2%
Német
1 000
5,6%
Olasz
1 000
5,6%
Lengyel
1 000
5,6%
Holland
800
4,5%
Chinese
400
2,2%
Bolgár
300
1,7%
Naponta hány látogatása van Egon Schiele-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
vas 11 Okt
2 800
hét 12 Okt
3 900
kedd 13 Okt
3 900
sze 14 Okt
3 800
csüt 15 Okt
4 300
pén 16 Okt
3 100
szo 17 Okt
3 900
vas 18 Okt
2 300
hét 19 Okt
3 000
kedd 20 Okt
4 700
sze 21 Okt
3 000
csüt 22 Okt
4 200
pén 23 Okt
3 800
szo 24 Okt
4 700
vas 25 Okt
2 900
hét 26 Okt
2 700
kedd 27 Okt
2 600
sze 28 Okt
5 000
csüt 29 Okt
3 400
pén 30 Okt
3 000
szo 31 Okt
4 000
vas 1 Nov (előrejelzés)
2 400
hét 2 Nov (előrejelzés)
2 900
kedd 3 Nov (előrejelzés)
3 400
sze 4 Nov (előrejelzés)
3 600
csüt 5 Nov (előrejelzés)
3 600
pén 6 Nov (előrejelzés)
3 000
szo 7 Nov (előrejelzés)
3 800
vas 8 Nov (előrejelzés)
2 300
hét 9 Nov (előrejelzés)
2 800
kedd 10 Nov (előrejelzés)
3 300
sze 11 Nov (előrejelzés)
3 500
csüt 12 Nov (előrejelzés)
3 500
pén 13 Nov (előrejelzés)
2 900
szo 14 Nov (előrejelzés)
3 700
vas 15 Nov (előrejelzés)
2 300
hét 16 Nov (előrejelzés)
2 700
kedd 17 Nov (előrejelzés)
3 200
sze 18 Nov (előrejelzés)
3 400
csüt 19 Nov (előrejelzés)
3 400
pén 20 Nov (előrejelzés)
2 800
szo 21 Nov (előrejelzés)
3 600
Amit az emberek Egon Schiele kapcsán kérdeznek
Melyik Egon Schiele műve a legtöbbször megtekintett?
A Szellek-látók II (Halál és férfi) az első helyen, 20 900 megtekintéssel, a nézetések 7%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Egon Schiele közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
324 000 látogatás tizenkét hónapban: 54 700 a művész oldalán, 269 300 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Egon Schiele közönsége?
A látogatók számítógépek (66%), telefonok (31%) és tabletek (3%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 66%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Egon Schiele követői?
Angol (28%), Koreai (13%) és Francia (12%); a(z) Angol nyelv 28%-át teszi ki.
Mely művei Egon Schiele felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Finom színtónusú (Színelnyomás) leírású művek 37% látogatást generálnak a katalógus 22% részére vonatkozóan.