Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Egbert Van Der Poel oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Egbert Van Der Poel: a közönség egy pillantásban
Fire in a Village a legtöbb figyelmet vonja magára: 400 látogatás tizenkét hónapban, ami 22% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Egbert Van Der Poel nézetességgel összevetítve. Barnyard Scene és Seashore by Moonlight követik. Egbert Van Der Poel összesen 2 400 látogatást generált: 900 a művész oldalon és 1 500 az egyes műveknél. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 600 látogatással. A közönség a Melankolikus irányába hajlamos (Érzelmi hangulat): a látogatások 44%-át teszi ki, az művész katalógjának 9%-át pedig.
A Egbert Van Der Poel legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Egbert Van Der Poel legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Hányan nézik Egbert Van Der Poel alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
400
1 200
Aug 2026
0
100
Sze 2026
0
0
Okt 2026
400
200
Hány imádrát nézik meg Egbert Van Der Poel műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Egbert Van Der Poel megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
71,4%
50,0%
Természetes tónusú
17,1%
18,8%
Békés, nyugodt
2,9%
12,5%
Nyugodt
2,9%
6,2%
Nosztalgikus
2,9%
6,2%
Klasszikus
2,9%
0,0%
Elegáns
0,0%
6,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
42,9%
12,5%
Sötét és komoly
25,7%
12,5%
Melankolikus
8,6%
43,8%
Nyugodt
8,6%
18,8%
Nyugodt
2,9%
6,2%
Megnyugtató, melengető
2,9%
0,0%
Energikus
2,9%
0,0%
Nosztalgikus
0,0%
6,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
74,0%
72,2%
Lágy árnyékok
10,0%
11,1%
Érezhető fényesség
12,0%
5,6%
Fényerék egyensúlya
4,0%
11,1%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
44,0%
55,6%
Finom színtónusú
38,0%
33,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
11,1%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
83,7%
86,7%
Monokróm
9,3%
0,0%
Semleges tónusok
4,7%
13,3%
Sötét tónusú
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
72,0%
55,6%
Egyensúlyos
26,0%
44,4%
Élénk
2,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
48,0%
22,2%
Lágy
16,0%
27,8%
Egyensúlyozott
8,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
11,1%
Kijelentés
16,0%
38,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
33,3%
Lágyan kevert paletta
2,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
33,3%
Erős színegyüntetés
22,0%
27,8%
Egységes színpaletta
56,0%
5,6%
Mely Egbert Van Der Poel művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Woman sitting in a Kitchen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Explosion of the Delft…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Pancake Maker
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In Front of the Farmhouse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
a farmer- pair in front of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farm House on Canal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of the Barn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kitchen Interior
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A country house
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Skating Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken követik Egbert Van Der Poel követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
200
66,7%
Orosz
100
33,3%
Naponta hányan nézik Egbert Van Der Poel-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
100
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
200
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
100
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
200
hét 23 Nov (előrejelzés)
100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
100
sze 25 Nov (előrejelzés)
100
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
100
Kérdések Egbert Van Der Poel kapcsán
Mely Egbert Van Der Poel művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
Fire in a Village, 400 megtekintéssel (22% Egbert Van Der Poel összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Egbert Van Der Poel alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
2 400 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész oldalon és 1 500 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Egbert Van Der Poel alkotásai közül?
Melankolikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 44%-át, a katalógus 9%-ával szemben.