Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eduardo Paolozzi oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Eduardo Paolozzi: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Bash a legnézettebb alkotás: 1 200 megtekintés egy évben, ami 25% összes Eduardo Paolozzi részére fordított figyelemnek. Ezt követi I was a Rich Man’s Plaything és Wittgenstein in new york (2). A művész oldala 4 300 látogatást, a művek pedig 2 000 látogatást értek el: összesen 6 300 lượt. A figyelem 620%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Okt 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 3 600 látogatással. A látogatók Angol (68%), Spanyol (16%) és Koreai (10%) nyelven olvassák. A látogatók számítógépek (60%), telefonok (37%) és tabletek (3%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) stílust: ezek a látogatások 67%-át teszik ki a katalógus 26%-ával szemben.
A(z) Eduardo Paolozzi 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Eduardo Paolozzi leglátottabb műve.
-
1
Bash, 1971
1 200 látogatás · 25,0%
-
2
I was a Rich Man’s Plaything, 1947
1 000 látogatás · 20,8%
-
3
Wittgenstein in new york (2)
600 látogatás · 12,5%
-
4
Meet the People, 1948
400 látogatás · 8,3%
-
5
What is pop art
300 látogatás · 6,2%
-
6
Cyclops, 1957
200 látogatás · 4,2%
-
7
Sack o sauce, 1948
100 látogatás · 2,1%
-
8
Dr Pepper, 1948
100 látogatás · 2,1%
-
9
Real Gold, 1949
100 látogatás · 2,1%
-
10
Whats a treat for a nickle from bunk number - (42)
100 látogatás · 2,1%
Mikor látogatják meg az emberek Eduardo Paolozzi oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 500 | 0 |
| Okt 2026 | 3 300 | 300 |
Mikor nyitják meg Eduardo Paolozzi műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Eduardo Paolozzi művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 12,9% | 14,6% |
| Érezhető fényesség | 29,0% | 18,8% |
| Fényerék egyensúlya | 51,6% | 41,7% |
| Fényes | 6,5% | 25,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 19,4% | 6,2% |
| Finom színtónusú | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 25,8% | 29,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 54,8% | 64,6% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 31,0% | 46,8% |
| Semleges tónusok | 27,6% | 31,9% |
| Sötét tónusú | 20,7% | 17,0% |
| Naplemente | 6,9% | 4,3% |
| Pasztell színek | 6,9% | 0,0% |
| Fémfényű színek | 3,5% | 0,0% |
| Természet | 3,5% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 16,1% | 4,2% |
| Egyensúlyos | 12,9% | 8,3% |
| Élénk | 71,0% | 87,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 12,9% | 8,3% |
| Egyensúlyozott | 16,1% | 6,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 25,8% | 66,7% |
| Kijelentés | 45,2% | 18,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 61,3% | 58,3% |
| Lágyan kevert paletta | 9,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 9,7% | 22,9% |
| Erős színegyüntetés | 16,1% | 18,8% |
| Egységes színpaletta | 3,2% | 0,0% |
Melyek Eduardo Paolozzi legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bash | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr Pepper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sack o sauce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Real Gold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cyclops | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| What is pop art | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Ambit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I was a Rich Man’s Plaything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Meet the People | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan oszlónak a Eduardo Paolozzi közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 800 | 60,3% |
| telefonok | 2 300 | 36,5% |
| tabletek | 200 | 3,2% |
Milyen nyelveken követi Eduardo Paolozzi a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 2 100 | 67,7% |
| Spanyol | 500 | 16,1% |
| Koreai | 300 | 9,7% |
| Francia | 100 | 3,2% |
| Vietnámi | 100 | 3,2% |
Naponta hány látogatása van Eduardo Paolozzi-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 100 |
| hét 19 Okt | 200 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 800 |
| csüt 22 Okt | 200 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 600 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 200 |
| sze 28 Okt | 1 300 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 300 |
| szo 31 Okt | 1 300 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 200 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 500 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 300 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 800 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 600 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 300 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 900 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 600 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 300 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 1 000 |
Amit az emberek Eduardo Paolozzi kapcsán kérdeznek
Melyik Eduardo Paolozzi műve a legtöbbször megtekintett?
- Bash az első helyen, 1 200 megtekintéssel, a nézetések 25%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Eduardo Paolozzi közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 6 300 látogatás tizenkét hónapban: 4 300 a művész oldalán, 2 000 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Eduardo Paolozzi közönsége?
- A látogatók számítógépek (60%), telefonok (37%) és tabletek (3%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 60%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Eduardo Paolozzi követői?
- Angol (68%), Spanyol (16%) és Koreai (10%); a(z) Angol nyelv 68%-át teszi ki.
Mely művei Eduardo Paolozzi felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) leírású művek 67% látogatást generálnak a katalógus 26% részére vonatkozóan.