Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Édouard Manet oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Édouard Manet: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Édouard Manet a legnézettebb alkotás: 60 500 megtekintés egy évben, ami 15% összes Édouard Manet részére fordított figyelemnek. Ezt követi A Bar at the Folies-Bergere és A Székhelyi ebéd. A művész oldala 94 600 látogatást, a művek pedig 330 800 látogatást értek el: összesen 425 400 lượt. A figyelem 79%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 160 200 látogatással. A látogatók Angol (17%), Német (12%) és Olasz (11%) nyelven olvassák. A látogatók Németország (12%), Olaszország (11%) és Franciaország (10%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (57%), telefonok (38%) és tabletek (5%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Dramatikus (Hangulat) stílust: ezek a látogatások 34%-át teszik ki a katalógus 12%-ával szemben.
A(z) Édouard Manet 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Édouard Manet leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Édouard Manet oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
500
5 200
Júl 2026
13 000
147 200
Aug 2026
15 400
40 700
Sze 2026
20 300
52 600
Okt 2026
45 400
85 100
Mikor nyitják meg Édouard Manet műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Édouard Manet művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
12,0%
33,5%
Elegáns
46,0%
22,1%
Nosztalgikus
4,0%
19,9%
Békés, nyugodt
16,0%
12,6%
Nyugodt
8,0%
8,0%
Romantikus
6,0%
1,6%
Klasszikus
2,0%
1,5%
Természetes tónusú
0,0%
0,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
36,0%
24,5%
Melankolikus
16,0%
23,5%
Drámai
4,0%
16,1%
Nyugodt
8,0%
9,5%
Rejtélyes
4,0%
9,2%
Nyugodt
8,0%
5,7%
Romantikus
16,0%
4,6%
Sötét és komoly
2,0%
2,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
28,0%
20,5%
Lágy árnyékok
32,0%
35,8%
Érezhető fényesség
18,0%
34,7%
Fényerék egyensúlya
14,0%
6,7%
Fényes
8,0%
2,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
40,0%
55,1%
Finom színtónusú
36,0%
24,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
18,6%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
1,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
60,5%
54,3%
Semleges tónusok
28,9%
42,5%
Sötét tónusú
10,5%
2,3%
Monokróm
0,0%
0,9%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
48,0%
39,8%
Egyensúlyos
42,0%
57,3%
Élénk
10,0%
3,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
3,5%
Lágy
24,0%
7,8%
Egyensúlyozott
10,0%
8,1%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
21,2%
Kijelentés
44,0%
59,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
23,2%
Lágyan kevert paletta
20,0%
13,0%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
14,6%
Erős színegyüntetés
40,0%
43,1%
Egységes színpaletta
20,0%
6,1%
Melyek Édouard Manet legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
A Székhelyi ebéd
0
0
0
0
0
0
0
0
4 900
3 300
5 500
11 500
Édouard Manet
0
0
0
0
0
0
0
100
12 900
14 000
12 600
13 600
A Bar at the Folies-Bergere
0
0
0
0
0
0
0
0
5 500
4 200
8 200
13 500
A fúgás
0
0
0
0
0
0
0
0
600
600
0
300
Öngyilkosság
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
400
A erkély
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
400
Zene a Tuileries kertben
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
700
1 500
2 100
The Railroad
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Az abszintfogyasztó
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Berthe Morisot egy ibolyabu…
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
0
400
Hogyan oszlónak a Édouard Manet közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
244 100
57,4%
telefonok
161 800
38,0%
tabletek
19 500
4,6%
Milyen nyelveken követi Édouard Manet a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
7 700
16,8%
Német
5 700
12,5%
Olasz
4 900
10,7%
Francia
4 500
9,8%
Holland
4 400
9,6%
Svéd
4 100
9,0%
Lengyel
3 100
6,8%
Orosz
1 700
3,7%
Spanyol
1 500
3,3%
Arab
1 000
2,2%
Naponta hány látogatása van Édouard Manet-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
5 800
pén 16 Okt
5 400
szo 17 Okt
2 800
vas 18 Okt
5 100
hét 19 Okt
6 200
kedd 20 Okt
7 200
sze 21 Okt
7 200
csüt 22 Okt
7 800
pén 23 Okt
6 300
szo 24 Okt
8 800
vas 25 Okt
7 200
hét 26 Okt
6 800
kedd 27 Okt
6 000
sze 28 Okt
6 700
csüt 29 Okt
7 200
pén 30 Okt
6 600
szo 31 Okt
4 300
vas 1 Nov
9 700
hét 2 Nov
4 900
kedd 3 Nov
5 400
sze 4 Nov
5 700
csüt 5 Nov (előrejelzés)
7 100
pén 6 Nov (előrejelzés)
6 300
szo 7 Nov (előrejelzés)
5 400
vas 8 Nov (előrejelzés)
7 500
hét 9 Nov (előrejelzés)
6 100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
6 400
sze 11 Nov (előrejelzés)
6 700
csüt 12 Nov (előrejelzés)
7 300
pén 13 Nov (előrejelzés)
6 500
szo 14 Nov (előrejelzés)
5 600
vas 15 Nov (előrejelzés)
7 800
hét 16 Nov (előrejelzés)
6 300
kedd 17 Nov (előrejelzés)
6 600
sze 18 Nov (előrejelzés)
6 900
csüt 19 Nov (előrejelzés)
7 500
pén 20 Nov (előrejelzés)
6 600
szo 21 Nov (előrejelzés)
5 800
vas 22 Nov (előrejelzés)
8 000
hét 23 Nov (előrejelzés)
6 500
kedd 24 Nov (előrejelzés)
6 700
sze 25 Nov (előrejelzés)
7 100
Amit az emberek Édouard Manet kapcsán kérdeznek
Melyik Édouard Manet műve a legtöbbször megtekintett?
Édouard Manet az első helyen, 60 500 megtekintéssel, a nézetések 15%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Édouard Manet közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
425 400 látogatás tizenkét hónapban: 94 600 a művész oldalán, 330 800 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Édouard Manet közönsége?
A látogatók számítógépek (57%), telefonok (38%) és tabletek (5%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 57%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Édouard Manet követői?
Angol (17%), Német (12%) és Olasz (11%); a(z) Angol nyelv 17%-át teszi ki.
Mely művei Édouard Manet felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Dramatikus (Hangulat) leírású művek 34% látogatást generálnak a katalógus 12% részére vonatkozóan.