Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Edmond Brock oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Edmond Brock: a közönség egy pillantásban
Lady Mairi Stewart (1921–2009), Later Lady Mairi Bury, as a Little Girl, with a Boat a legtöbb figyelmet vonja magára: 200 látogatás tizenkét hónapban, ami 29% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Edmond Brock nézetességgel összevetítve. Marion L. Chrystal (b.1855) és 'Circe and the Sirens' A Group Portrait of the Honourable Edith Chaplin (1878–1959), Marchioness of Londonderry, and Her Three Youngest Daughters, Lady Margaret Frances Anne Vane Tempest Stewart (1910–1966), Lady Helen Maglona Vane Tempest Stewart (1.... követik. Edmond Brock összesen 1 100 látogatást generált: 400 a művész oldalon és 700 az egyes műveknél. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 800 látogatással. A közönség a Sötét irányába hajlamos (Fényerő): a látogatások 100%-át teszi ki, az művész katalógjának 67%-át pedig.
A Edmond Brock legnépszerűbb 5 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Edmond Brock legnézettebb 5 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Lady Mairi Stewart (1921–2009), Later Lady Mairi Bury, as a Little Girl, with a Boat, 1924
200 látogatás · 28,6%
-
2
Marion L. Chrystal (b.1855)
200 látogatás · 28,6%
-
3
'Circe and the Sirens' A Group Portrait of the Honourable Edith Chaplin (1878–1959), Marchioness of Londonderry, and Her Three Youngest Daughters, Lady Margaret Frances Anne Vane Tempest Stewart (1910–1966), Lady Helen Maglona Vane Tempest Stewart (1...., 1925
100 látogatás · 14,3%
-
4
Study of a Black Labrador, 1933
100 látogatás · 14,3%
-
5
William Frank Barton, 1941
100 látogatás · 14,3%
Hányan nézik Edmond Brock alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Hány imádrát nézik meg Edmond Brock műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Edmond Brock megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 66,7% | 100,0% |
| Lágy árnyékok | 6,7% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 20,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 6,7% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 46,7% | 57,1% |
| Finom színtónusú | 26,7% | 14,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 28,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,7% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 69,2% | 85,7% |
| Monokróm | 15,4% | 14,3% |
| Sötét tónusú | 7,7% | 0,0% |
| Semleges tónusok | 7,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 66,7% | 71,4% |
| Egyensúlyos | 26,7% | 28,6% |
| Élénk | 6,7% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 53,3% | 57,1% |
| Lágy | 26,7% | 28,6% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 13,3% | 14,3% |
| Kijelentés | 6,7% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 13,3% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,7% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 53,3% | 71,4% |
| Egységes színpaletta | 26,7% | 28,6% |
Mely Edmond Brock művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Circe and the Sirens' A Gr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Helen Milne Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset over Loch Choire, Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Studies of the Head o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady Mairi Stewart (1921–20… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Horse's Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady Mairi Stewart (1921–20… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady Mairi Stewart (1921–20… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Black Labrador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Yacht 'Uladh' Sailing w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik Edmond Brock követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hányan nézik Edmond Brock-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 28 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Edmond Brock kapcsán
Mely Edmond Brock művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Lady Mairi Stewart (1921–2009), Later Lady Mairi Bury, as a Little Girl, with a Boat, 200 megtekintéssel (29% Edmond Brock összes megtekintéséből). A fenti rangsor 5 művet sorol fel.
Hányan nézik Edmond Brock alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 100 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalon és 700 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Edmond Brock alkotásai közül?
- Sötét (Fényerő): a látogatások 100%-át, a katalógus 67%-ával szemben.