Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg David Teniers Az Idősebb oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
David Teniers Az Idősebb: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Venus visiting Vulcan’s Forge: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 17% a(z) David Teniers Az Idősebb megtekintéseinek összesen. Aztán Valentine kneels to receive a rosary from the Virgin Mary és Dutch-old interior. Összesen 3 000 látogatás: 1 000 a művész oldalon, 2 000 a művekkel. A nézőadomány nő: 450% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 400 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (67%), telefonok (23%) és tabletek (10%). Egy stílus kiemelkedik: a Lágy árnyékok (Fényerő) a látogatások 65%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 40%-át jelenti.
David Teniers Az Idősebb: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a David Teniers Az Idősebb alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik David Teniers Az Idősebb közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
1 200
Aug 2026
0
300
Sze 2026
0
200
Okt 2026
800
300
Hogyan nézték a David Teniers Az Idősebb műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség David Teniers Az Idősebb művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
43,8%
50,0%
Természetes tónusú
18,8%
10,0%
Éteri
6,2%
30,0%
Játékos
6,2%
10,0%
Békés, nyugodt
12,5%
0,0%
Misztikus
6,2%
0,0%
Nosztalgikus
6,2%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
20,0%
30,0%
Drámai
13,3%
20,0%
Sötét és komoly
13,3%
20,0%
Megnyugtató, melengető
13,3%
10,0%
Nyugodt
13,3%
0,0%
Energikus
6,7%
10,0%
Játékos
6,7%
10,0%
Rejtélyes
6,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
45,7%
30,4%
Lágy árnyékok
40,0%
65,2%
Érezhető fényesség
14,3%
4,3%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
28,6%
17,4%
Finom színtónusú
45,7%
52,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,9%
17,4%
Egyértelmű színprészenység
2,9%
13,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
87,0%
81,2%
Sötét tónusú
4,3%
18,8%
Monokróm
8,7%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
60,0%
56,5%
Egyensúlyos
37,1%
30,4%
Élénk
2,9%
13,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
17,1%
8,7%
Lágy
31,4%
30,4%
Egyensúlyozott
8,6%
8,7%
Erőteljes kontrasztú
14,3%
21,7%
Kijelentés
28,6%
30,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
11,4%
8,7%
Egyensúlyozott harmónia
8,6%
8,7%
Erős színegyüntetés
37,1%
56,5%
Egységes színpaletta
42,9%
26,1%
Hogyan alakulnak David Teniers Az Idősebb legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Valentine kneels to receive…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
0
Pan plays the flute before…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Mercury playing the flute f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Fortune Teller
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Adonis
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
twelfth night
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Night Effect in a Church Si…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ on the cross flanked…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tavern Scene with Smokers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték David Teniers Az Idősebb?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 000
66,7%
telefonok
700
23,3%
tabletek
300
10,0%
Milyen nyelveket használ David Teniers Az Idősebb közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
300
30,0%
Francia
300
30,0%
Olasz
200
20,0%
Angol
100
10,0%
Spanyol
100
10,0%
Hogyan alakulnak David Teniers Az Idősebb napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
300
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
100
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
400
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
100
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
100
pén 6 Nov
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
David Teniers Az Idősebb: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve David Teniers Az Idősebb-nak?
Venus visiting Vulcan’s Forge: 400 látogatás, ami 17% a(z) David Teniers Az Idősebb megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el David Teniers Az Idősebb?
3 000 tizenkét hónap alatt (1 000 a művész oldalon, 2 000 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik David Teniers Az Idősebb alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (67%), telefonok (23%) és tabletek (10%); a vezető számítógépek 67% arányal.
Kedveli-e a közönség David Teniers Az Idősebb műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 65%-át teszi ki a 40% katalógusból.