Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg David Jandi oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
David Jandi: a közönség egy pillantásban
Still Life With Flowers a legtöbb figyelmet vonja magára: 100 látogatás tizenkét hónapban, ami 12% összes OriginalUniqueArt.com platformon található David Jandi nézetességgel összevetítve. Nude In Front Of A Red Lambrequin és Taormina, követik. David Jandi összesen 800 látogatást generált: 200 a művész oldalon és 600 az egyes műveknél. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 800 látogatással. A közönség a Semleges tónusok irányába hajlamos (Színpaletta): a látogatások 67%-át teszi ki, az művész katalógjának 24%-át pedig.
A David Jandi legnépszerűbb 8 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) David Jandi legnézettebb 8 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Still Life With Flowers
100 látogatás · 12,5%
-
2
Nude In Front Of A Red Lambrequin
100 látogatás · 12,5%
-
3
Taormina,
100 látogatás · 12,5%
-
4
View Of Nagybánya With Nudes,
100 látogatás · 12,5%
-
5
Nagybánya Landscape
100 látogatás · 12,5%
-
6
Taormina
100 látogatás · 12,5%
-
7
Sicilian Landscape
100 látogatás · 12,5%
-
8
Circus
100 látogatás · 12,5%
Hányan nézik David Jandi alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hány imádrát nézik meg David Jandi műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják David Jandi megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,1% | 12,5% |
| Lágy árnyékok | 42,4% | 50,0% |
| Érezhető fényesség | 42,4% | 25,0% |
| Fényerék egyensúlya | 9,1% | 12,5% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 9,1% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 39,4% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 39,4% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 12,1% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 52,9% | 33,3% |
| Semleges tónusok | 23,5% | 66,7% |
| Sötét tónusú | 17,6% | 0,0% |
| Természet | 5,9% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 6,1% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 75,8% | 87,5% |
| Élénk | 18,2% | 12,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 18,2% | 37,5% |
| Egyensúlyozott | 15,2% | 37,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 39,4% | 12,5% |
| Kijelentés | 27,3% | 12,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 54,5% | 75,0% |
| Lágyan kevert paletta | 18,2% | 25,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 15,2% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 12,1% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Mely David Jandi művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape Over Nagybánya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Singing Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nagybánya, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude In Front Of A Red Lamb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Street In Nagybánya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Painter With A Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Nagybánya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunny Nagybánya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik David Jandi követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hányan nézik David Jandi-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések David Jandi kapcsán
Mely David Jandi művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Still Life With Flowers, 100 megtekintéssel (12% David Jandi összes megtekintéséből). A fenti rangsor 8 művet sorol fel.
Hányan nézik David Jandi alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 800 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész oldalon és 600 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók David Jandi alkotásai közül?
- Semleges tónusok (Színpaletta): a látogatások 67%-át, a katalógus 24%-ával szemben.