Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg David Davidovics Burljuk oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
David Davidovics Burljuk: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Eilshemius in his Studio: 1 000 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a(z) David Davidovics Burljuk megtekintéseinek összesen. Aztán Peasant and horse és Orchestra. Összesen 15 200 látogatás: 1 300 a művész oldalon, 13 900 a művekkel. A nézői szám csökken: Sze 2026 időszakban 87%-el kevesebb látogatás volt, mint Aug 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 12 300 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (95%), telefonok (5%) és tabletek (1%). Egy stílus kiemelkedik: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a látogatások 41%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 26%-át jelenti.
David Davidovics Burljuk: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a David Davidovics Burljuk alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Eilshemius in his Studio, 1935
1 000 látogatás · 6,1%
-
2
Peasant and horse, 1910
500 látogatás · 3,0%
-
3
Orchestra, 1957
500 látogatás · 3,0%
-
4
New York
500 látogatás · 3,0%
-
5
A horse-lightning, 1907
300 látogatás · 1,8%
-
6
Majorca, Spain
300 látogatás · 1,8%
-
7
Still life with roses and fruits, 1933
200 látogatás · 1,2%
-
8
View of the Water (Rural landscape with a lake), 1947
200 látogatás · 1,2%
-
9
Fifty-thousand-years-old woman on Mars, 1922
200 látogatás · 1,2%
-
10
Composition with sickle, 1917
200 látogatás · 1,2%
Hogyan változik David Davidovics Burljuk közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 500 | 11 800 |
| Aug 2026 | 500 | 1 800 |
| Sze 2026 | 300 | 0 |
Hogyan nézték a David Davidovics Burljuk műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség David Davidovics Burljuk művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 6,7% |
| Lágy árnyékok | 18,0% | 25,4% |
| Érezhető fényesség | 36,0% | 39,4% |
| Fényerék egyensúlya | 32,0% | 26,1% |
| Fényes | 8,0% | 2,4% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 24,0% | 4,2% |
| Finom színtónusú | 26,0% | 40,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 34,0% | 34,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 16,0% | 19,4% |
| Éles színűség | 0,0% | 1,2% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 55,3% | 41,6% |
| Földszínek | 28,9% | 36,5% |
| Sötét tónusú | 10,5% | 21,9% |
| Pasztell színek | 5,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 24,0% | 6,7% |
| Egyensúlyos | 60,0% | 67,3% |
| Élénk | 16,0% | 26,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 7,3% |
| Lágy | 16,0% | 20,0% |
| Egyensúlyozott | 22,0% | 11,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 32,1% |
| Kijelentés | 38,0% | 29,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 52,0% | 49,7% |
| Lágyan kevert paletta | 20,0% | 20,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 11,5% |
| Erős színegyüntetés | 10,0% | 15,2% |
| Egységes színpaletta | 8,0% | 3,6% |
Hogyan alakulnak David Davidovics Burljuk legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tea Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of poet-futurist W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| I see the artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The stand | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Woman with a duck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with roses and f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Woman in Yellow Dress with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eilshemius in his Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 |
| Black Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték David Davidovics Burljuk?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 14 400 | 94,7% |
| telefonok | 700 | 4,6% |
| tabletek | 100 | 0,7% |
Milyen nyelveket használ David Davidovics Burljuk közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 300 | 100,0% |
Hogyan alakulnak David Davidovics Burljuk napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 100 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 500 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 400 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 400 |
| kedd 13 Okt | 200 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 300 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 300 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 300 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 100 |
David Davidovics Burljuk: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve David Davidovics Burljuk-nak?
- Eilshemius in his Studio: 1 000 látogatás, ami 6% a(z) David Davidovics Burljuk megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el David Davidovics Burljuk?
- 15 200 tizenkét hónap alatt (1 300 a művész oldalon, 13 900 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik David Davidovics Burljuk alkotásait?
- Mindkettőnél: számítógépek (95%), telefonok (5%) és tabletek (1%); a vezető számítógépek 95% arányal.
Kedveli-e a közönség David Davidovics Burljuk műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 41%-át teszi ki a 26% katalógusból.