Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Daniel Garber oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Daniel Garber: a közönség egy pillantásban
Springtime In The Village a legtöbb figyelmet vonja magára: 1 200 látogatás tizenkét hónapban, ami 41% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Daniel Garber nézetességgel összevetítve. New Hope és A Wooded Watershed követik. Daniel Garber összesen 2 300 látogatást generált: 400 a művész oldalon és 1 900 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 700%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 400 látogatással. A közönség a Erőteljes kontrasztú irányába hajlamos (Kontraszt): a látogatások 52%-át teszi ki, az művész katalógjának 16%-át pedig.
A Daniel Garber legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Daniel Garber legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Springtime In The Village
1 200 látogatás · 41,4%
-
2
New Hope
300 látogatás · 10,3%
-
3
A Wooded Watershed
200 látogatás · 6,9%
-
4
Yonder Hill
200 látogatás · 6,9%
-
5
Reading -
200 látogatás · 6,9%
-
6
Lone Tree, 1943
100 látogatás · 3,4%
-
7
The Old Mill
100 látogatás · 3,4%
-
8
The Valley
100 látogatás · 3,4%
-
9
Uplands, November
100 látogatás · 3,4%
-
10
Fisherman's Hut
100 látogatás · 3,4%
Hányan nézik Daniel Garber alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 200 | 600 |
Hány imádrát nézik meg Daniel Garber műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Daniel Garber megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,0% | 3,5% |
| Lágy árnyékok | 22,0% | 3,5% |
| Érezhető fényesség | 52,0% | 72,4% |
| Fényerék egyensúlya | 18,0% | 20,7% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 6,0% | 10,3% |
| Finom színtónusú | 30,0% | 48,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 50,0% | 27,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 14,0% | 13,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 39,4% | 63,0% |
| Semleges tónusok | 42,4% | 18,5% |
| Sötét tónusú | 15,2% | 14,8% |
| Monokróm | 0,0% | 3,7% |
| Természet | 3,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 10,0% | 10,3% |
| Egyensúlyos | 66,0% | 69,0% |
| Élénk | 24,0% | 20,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 20,0% | 13,8% |
| Lágy | 28,0% | 13,8% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 6,9% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,0% | 51,7% |
| Kijelentés | 24,0% | 13,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 22,0% | 44,8% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 10,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 22,0% | 13,8% |
| Erős színegyüntetés | 44,0% | 27,6% |
| Egységes színpaletta | 6,0% | 3,5% |
Mely Daniel Garber művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Wooded Watershed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chese Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 |
| The Old Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherry Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Towering Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik Daniel Garber követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 200 | 66,7% |
| Angol | 100 | 33,3% |
Naponta hányan nézik Daniel Garber-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 1 000 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 200 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 500 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 500 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 500 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 300 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 500 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 400 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 500 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 400 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 300 |
Kérdések Daniel Garber kapcsán
Mely Daniel Garber művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Springtime In The Village, 1 200 megtekintéssel (41% Daniel Garber összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Daniel Garber alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 2 300 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalon és 1 900 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Daniel Garber alkotásai közül?
- Erőteljes kontrasztú (Kontraszt): a látogatások 52%-át, a katalógus 16%-ával szemben.