Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Cornelis van Haarlem oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Cornelis van Haarlem: a közönség egy pillantásban
The Golden Age (Bacchanal) or the Garden of Love a legtöbb figyelmet vonja magára: 1 900 látogatás tizenkét hónapban, ami 22% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Cornelis van Haarlem nézetességgel összevetítve. Venus és The Monk and the Nun követik. Cornelis van Haarlem összesen 9 000 látogatást generált: 3 100 a művész oldalon és 5 900 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 650%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Okt 2026 volt, 4 500 látogatással. A közönség számítógépek (81%), telefonok (16%) és tabletek (3%) eszközökön követi. A közönség a Melankolikus irányába hajlamos (Érzelmi hangulat): a látogatások 40%-át teszi ki, az művész katalógjának 9%-át pedig.
A Cornelis van Haarlem legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Cornelis van Haarlem legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Hányan nézik Cornelis van Haarlem alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 000
2 100
Aug 2026
100
700
Sze 2026
500
100
Okt 2026
1 500
3 000
Hány imádrát nézik meg Cornelis van Haarlem műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Cornelis van Haarlem megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
58,8%
41,4%
Romantikus
11,8%
40,0%
Nyugodt
8,8%
12,9%
Klasszikus
11,8%
4,3%
Békés, nyugodt
5,9%
0,0%
Elegáns
0,0%
1,4%
Misztikus
2,9%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
8,8%
40,0%
Drámai
26,5%
21,4%
Romantikus
26,5%
14,3%
Belső elmélyülést sugárzó
11,8%
11,4%
Sötét és komoly
11,8%
1,4%
Szellemi
8,8%
1,4%
Nosztalgikus
2,9%
2,9%
Megnyugtató, melengető
2,9%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
56,0%
56,3%
Lágy árnyékok
28,0%
36,8%
Érezhető fényesség
12,0%
5,8%
Fényerék egyensúlya
4,0%
1,1%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
16,1%
Finom színtónusú
48,0%
67,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
13,8%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
2,3%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
93,5%
92,5%
Semleges tónusok
4,3%
5,0%
Sötét tónusú
0,0%
2,5%
Monokróm
2,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
44,0%
42,5%
Egyensúlyos
56,0%
55,2%
Élénk
0,0%
2,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
5,8%
Lágy
22,0%
28,7%
Egyensúlyozott
12,0%
2,3%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
10,3%
Kijelentés
48,0%
52,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
2,3%
Lágyan kevert paletta
4,0%
4,6%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
9,2%
Erős színegyüntetés
54,0%
71,3%
Egységes színpaletta
24,0%
12,6%
Mely Cornelis van Haarlem művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Portrait of Dirck Volckerts…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Venus and Vulcan
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pomona Receives the Harvest…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jester in a Fool's Cap
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Fall of Ixion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ceres and Bacchus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Susanna at her Bath
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Diana as Goddess of the Hunt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Lamentation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Venus and Adonis
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az emberek Cornelis van Haarlem megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
7 300
81,1%
telefonok
1 400
15,6%
tabletek
300
3,3%
Mely nyelveken követik Cornelis van Haarlem követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Orosz
600
37,5%
Angol
400
25,0%
Szlovák
200
12,5%
Francia
100
6,2%
Koreai
100
6,2%
Holland
100
6,2%
Román
100
6,2%
Naponta hányan nézik Cornelis van Haarlem-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
2 300
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
200
csüt 22 Okt
200
pén 23 Okt
200
szo 24 Okt
600
vas 25 Okt
200
hét 26 Okt
300
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
300
csüt 29 Okt
800
pén 30 Okt
100
szo 31 Okt
800
vas 1 Nov
1 000
hét 2 Nov
200
kedd 3 Nov
200
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
400
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
600
vas 8 Nov (előrejelzés)
600
hét 9 Nov (előrejelzés)
1 200
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
200
csüt 12 Nov (előrejelzés)
500
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
600
vas 15 Nov (előrejelzés)
600
hét 16 Nov (előrejelzés)
1 300
kedd 17 Nov (előrejelzés)
100
sze 18 Nov (előrejelzés)
200
csüt 19 Nov (előrejelzés)
500
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
700
vas 22 Nov (előrejelzés)
600
hét 23 Nov (előrejelzés)
1 300
kedd 24 Nov (előrejelzés)
100
sze 25 Nov (előrejelzés)
200
Kérdések Cornelis van Haarlem kapcsán
Mely Cornelis van Haarlem művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
The Golden Age (Bacchanal) or the Garden of Love, 1 900 megtekintéssel (22% Cornelis van Haarlem összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Cornelis van Haarlem alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
9 000 látogatás tizenkét hónapban: 3 100 a művész oldalon és 5 900 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Cornelis van Haarlem alkotásait az emberek?
A látogatók számítógépek (81%), telefonok (16%) és tabletek (3%) eszközökön nézik Cornelis van Haarlem alkotásait; a látogatások 81%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Cornelis van Haarlem alkotásai közül?
Melankolikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 40%-át, a katalógus 9%-ával szemben.