Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Claude Vignon oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Claude Vignon: a közönség egy pillantásban
Flora a legtöbb figyelmet vonja magára: 500 látogatás tizenkét hónapban, ami 50% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Claude Vignon nézetességgel összevetítve. Croesus Receiving Tribute from a Lydian Peasant és Esther before Ahasuerus követik. Claude Vignon összesen 1 000 látogatást generált: 100 a művész oldalon és 900 az egyes műveknél. A legforgalmasabb hónap Sze 2026 volt, 500 látogatással. A közönség a Örömteli irányába hajlamos (Érzelmi hangulat): a látogatások 83%-át teszi ki, az művész katalógjának 33%-át pedig.
A Claude Vignon legnépszerűbb 6 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Claude Vignon legnézettebb 6 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Flora, 1630
500 látogatás · 50,0%
-
2
Croesus Receiving Tribute from a Lydian Peasant, 1629
100 látogatás · 10,0%
-
3
Esther before Ahasuerus, 1624
100 látogatás · 10,0%
-
4
A fight between two men is ended by a woman shooting an arro
100 látogatás · 10,0%
-
5
Mary Magdalene Comforted by an Angel, 1626
100 látogatás · 10,0%
-
6
St Philip Baptizing the Eunuch of Candace, 1638
100 látogatás · 10,0%
Hányan nézik Claude Vignon alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 500 |
Hány imádrát nézik meg Claude Vignon műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Claude Vignon megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Örömteli | 33,3% | 83,3% |
| Rejtélyes | 33,3% | 16,7% |
| Melankolikus | 33,3% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 56,8% | 80,0% |
| Lágy árnyékok | 29,7% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 10,8% | 10,0% |
| Fényerék egyensúlya | 2,7% | 10,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 35,1% | 80,0% |
| Finom színtónusú | 48,6% | 20,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,2% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 62,2% | 100,0% |
| Egyensúlyos | 37,8% | 0,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 5,4% | 10,0% |
| Lágy | 24,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 27,0% | 10,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 21,6% | 50,0% |
| Kijelentés | 21,6% | 30,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 13,5% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 2,7% | 10,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,9% | 60,0% |
| Erős színegyüntetés | 51,3% | 20,0% |
| Egységes színpaletta | 13,5% | 10,0% |
Mely Claude Vignon művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esther before Ahasuerus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Young Singer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flora | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 |
| The Vision of St Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entombment of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lot and His Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ Instructs Peter to F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lament of St. Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Ambrose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of François Langlo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik Claude Vignon követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hányan nézik Claude Vignon-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Claude Vignon kapcsán
Mely Claude Vignon művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Flora, 500 megtekintéssel (50% Claude Vignon összes megtekintéséből). A fenti rangsor 6 művet sorol fel.
Hányan nézik Claude Vignon alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 000 látogatás tizenkét hónapban: 100 a művész oldalon és 900 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Claude Vignon alkotásai közül?
- Örömteli (Érzelmi hangulat): a látogatások 83%-át, a katalógus 33%-ával szemben.