Claude Muncaster Nézői számok és kiemelt művek

1903 – 1974

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Claude Muncaster oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Claude Muncaster: kulcsfontosságú személyek

A legnézettebb mű Sussex Landscape: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 33% a(z) Claude Muncaster megtekintéseinek összesen. Aztán A Sou'wester over the Downs és Halifax (Bowling Dyke). Összesen 900 látogatás: 300 a művész oldalon, 600 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 500 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Érezhető fényesség (Fényerő) a látogatások 67%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 43%-át jelenti.

Claude Muncaster: a(z) 5 legnéztebb mű

Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 5 mű a Claude Muncaster alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.

  1. Sussex Landscape 1 Sussex Landscape, 1947 200 látogatás · 33,3%
  2. A Sou'wester over the Downs 2 A Sou'wester over the Downs, 1950 100 látogatás · 16,7%
  3. Halifax (Bowling Dyke) 3 Halifax (Bowling Dyke), 1925 100 látogatás · 16,7%
  4. August Morning in Sussex 4 August Morning in Sussex 100 látogatás · 16,7%
  5. Winter's Morning, Cartmel Priory, Cumbria 5 Winter's Morning, Cartmel Priory, Cumbria 100 látogatás · 16,7%

Hogyan változik Claude Muncaster közönsége hónapról hónapra?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd a számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 2026100400
Aug 2026100100
Sze 20260100
Okt 20261000

Hogyan nézték a Claude Muncaster műveit az év folyamán?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Claude Muncaster legnézettebb művei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd a számokat
MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
Halifax (Bowling Dyke)00000000010000
Tramp Steamer000000000000
Getting the Fish in Winter…000000000000
Sussex Landscape00000000200000
Shipyard at Palma in Majorca000000000000
A Sou'wester over the Downs00000000100000
March Morning, Newby Bridge…000000000000
Floods at Stopham000000000000
Winter's Morning, Cartmel P…00000000001000
August Morning in Sussex00000000100000

Milyen nyelveket használ Claude Muncaster közönsége?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd a számokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Cseh20066,7%
Angol10033,3%

Hogyan alakulnak Claude Muncaster napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd a számokat
NapLátogatások
pén 16 Okt0
szo 17 Okt0
vas 18 Okt0
hét 19 Okt0
kedd 20 Okt0
sze 21 Okt0
csüt 22 Okt0
pén 23 Okt0
szo 24 Okt100
vas 25 Okt0
hét 26 Okt0
kedd 27 Okt0
sze 28 Okt0
csüt 29 Okt0
pén 30 Okt0
szo 31 Okt0
vas 1 Nov100
hét 2 Nov0
kedd 3 Nov0
sze 4 Nov0
csüt 5 Nov0
pén 6 Nov (előrejelzés)0
szo 7 Nov (előrejelzés)100
vas 8 Nov (előrejelzés)100
hét 9 Nov (előrejelzés)0
kedd 10 Nov (előrejelzés)0
sze 11 Nov (előrejelzés)0
csüt 12 Nov (előrejelzés)0
pén 13 Nov (előrejelzés)0
szo 14 Nov (előrejelzés)100
vas 15 Nov (előrejelzés)100
hét 16 Nov (előrejelzés)0
kedd 17 Nov (előrejelzés)0
sze 18 Nov (előrejelzés)0
csüt 19 Nov (előrejelzés)0
pén 20 Nov (előrejelzés)0
szo 21 Nov (előrejelzés)100
vas 22 Nov (előrejelzés)100
hét 23 Nov (előrejelzés)0
kedd 24 Nov (előrejelzés)0
sze 25 Nov (előrejelzés)0
csüt 26 Nov (előrejelzés)0

Claude Muncaster: rövid válaszok

Mi a(z) legnéztebb műve Claude Muncaster-nak?

Sussex Landscape: 200 látogatás, ami 33% a(z) Claude Muncaster megtekintéseinek összegétől. A lista 5. helyezésig terjed.

Hány látogatást ér el Claude Muncaster?

900 tizenkét hónap alatt (300 a művész oldalon, 600 a művek oldalon).

Kedveli-e a közönség Claude Muncaster műveinek egy bizonyos típusát?

Igen, Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 67%-át teszi ki a 43% katalógusból.