Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Charles André van Loo oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Charles André van Loo: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű ENEE PORTANT ANCHISE: 1 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami 8% a(z) Charles André van Loo megtekintéseinek összesen. Aztán Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda és Mademoiselle Clairon az Édes Média tanulmány. Összesen 14 900 látogatás: 3 600 a művész oldalon, 11 300 a művekkel. A nézőadomány nő: 256% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 7 900 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (77%), telefonok (15%) és tabletek (8%). Egy stílus kiemelkedik: a Elegáns (Hangulat) a látogatások 56%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 31%-át jelenti.
Charles André van Loo: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Charles André van Loo alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Charles André van Loo közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
1 200
6 700
Aug 2026
1 100
1 400
Sze 2026
300
600
Okt 2026
900
2 300
Hogyan nézték a Charles André van Loo műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Charles André van Loo művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
31,2%
56,2%
Dramatikus
25,0%
24,7%
Luksusú
12,5%
7,9%
Játékos
18,8%
4,5%
Romantikus
6,2%
4,5%
Misztikus
6,2%
1,1%
Klasszikus
0,0%
1,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
12,5%
37,1%
Drámai
25,0%
28,1%
Melankolikus
0,0%
9,0%
Játékos
18,8%
4,5%
Szellemi
12,5%
4,5%
Nyugodt
6,2%
4,5%
Nosztalgikus
6,2%
3,4%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
4,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
14,0%
35,6%
Lágy árnyékok
40,0%
27,4%
Érezhető fényesség
22,0%
29,4%
Fényerék egyensúlya
16,0%
5,5%
Fényes
8,0%
2,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
12,3%
Finom színtónusú
32,0%
50,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
38,0%
31,5%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
6,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
60,0%
82,5%
Semleges tónusok
27,5%
10,2%
Sötét tónusú
5,0%
5,8%
Monokróm
5,0%
0,7%
Pasztell színek
2,5%
0,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
28,0%
39,0%
Egyensúlyos
50,0%
53,4%
Élénk
22,0%
7,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
30,0%
16,4%
Lágy
6,0%
11,6%
Egyensúlyozott
12,0%
21,2%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
14,4%
Kijelentés
38,0%
36,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,0%
10,3%
Lágyan kevert paletta
10,0%
8,9%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
12,3%
Erős színegyüntetés
26,0%
47,3%
Egységes színpaletta
32,0%
21,2%
Hogyan alakulnak Charles André van Loo legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Spanish Concert (Spanish Сo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
The sultana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jerusalem Delivered Tancred…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
100
Portrait of Marie Leszczyns…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
A Vestal. Woman portrayed a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mademoiselle Clairon as Med…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
A Pasha Having His Mistress…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Charles André van Loo?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
11 500
77,2%
telefonok
2 200
14,8%
tabletek
1 200
8,1%
Milyen nyelveket használ Charles André van Loo közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
300
42,9%
Angol
100
14,3%
Olasz
100
14,3%
Koreai
100
14,3%
Orosz
100
14,3%
Hogyan alakulnak Charles André van Loo napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
100
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
300
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
500
szo 24 Okt
100
vas 25 Okt
200
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
1 300
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
400
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
200
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
300
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
300
Charles André van Loo: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Charles André van Loo-nak?
ENEE PORTANT ANCHISE: 1 100 látogatás, ami 8% a(z) Charles André van Loo megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Charles André van Loo?
14 900 tizenkét hónap alatt (3 600 a művész oldalon, 11 300 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Charles André van Loo alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (77%), telefonok (15%) és tabletek (8%); a vezető számítógépek 77% arányal.
Kedveli-e a közönség Charles André van Loo műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Elegáns (Hangulat): a látogatások 56%-át teszi ki a 31% katalógusból.