Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Chaim Soutine oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Chaim Soutine: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Lógó Héja: 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami 9% a(z) Chaim Soutine megtekintéseinek összesen. Aztán The old mill és Return from School After the Storm. Összesen 13 300 látogatás: 6 700 a művész oldalon, 6 600 a művekkel. A nézőadomány nő: 271% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 6 200 látogatással. A közönség nyelvei: Spanyol (18%), Angol (11%) és Koreai (11%). A közönség származási orszámai: Olaszország (38%), Spanyolország (11%) és Dél-Korea (11%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (71%), telefonok (17%) és tabletek (13%). Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a látogatások 44%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 28%-át jelenti.
Chaim Soutine: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Chaim Soutine alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Chaim Soutine közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
200
Júl 2026
1 500
4 700
Aug 2026
0
200
Sze 2026
1 100
300
Okt 2026
4 000
1 200
Hogyan nézték a Chaim Soutine műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Chaim Soutine művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
76,5%
73,8%
Nosztalgikus
5,9%
14,3%
Természetes tónusú
11,8%
7,1%
Békés, nyugodt
0,0%
4,8%
Nyugodt
5,9%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
41,2%
33,3%
Feszült hangulatú
11,8%
21,4%
Drámai
5,9%
19,1%
Szenvedélyes
35,3%
2,4%
Nyugodt
5,9%
14,3%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
7,1%
Sötét és komoly
0,0%
2,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
34,0%
37,5%
Lágy árnyékok
38,0%
40,9%
Érezhető fényesség
28,0%
19,3%
Fényerék egyensúlya
0,0%
2,3%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
12,0%
11,4%
Finom színtónusú
32,0%
12,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,0%
44,3%
Egyértelmű színprészenység
28,0%
22,7%
Éles színűség
0,0%
9,1%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
48,3%
58,7%
Földszínek
51,7%
34,8%
Semleges tónusok
0,0%
6,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
18,0%
15,9%
Egyensúlyos
56,0%
50,0%
Élénk
26,0%
34,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
5,7%
Lágy
22,0%
34,1%
Egyensúlyozott
16,0%
14,8%
Erőteljes kontrasztú
28,0%
26,1%
Kijelentés
26,0%
19,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
20,0%
26,1%
Lágyan kevert paletta
18,0%
23,9%
Egyensúlyozott harmónia
22,0%
9,1%
Erős színegyüntetés
38,0%
33,0%
Egységes színpaletta
2,0%
8,0%
Hogyan alakulnak Chaim Soutine legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Chicken Hanging in Front of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lógó Héja
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
300
Suburban Landscape with Red…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Girl in Red
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (1411)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Beef and calf's head
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Gipsy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Return from School After th…
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
200
0
Ceret Lanscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Chaim Soutine?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
9 400
70,7%
telefonok
2 200
16,5%
tabletek
1 700
12,8%
Milyen nyelveket használ Chaim Soutine közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
800
17,8%
Angol
500
11,1%
Koreai
500
11,1%
Orosz
500
11,1%
Francia
300
6,7%
Portugál
300
6,7%
Magyar
200
4,4%
Olasz
200
4,4%
Lengyel
200
4,4%
Svéd
200
4,4%
Hogyan alakulnak Chaim Soutine napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
400
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
200
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
200
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
200
szo 24 Okt
100
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
200
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
500
szo 31 Okt
200
vas 1 Nov
300
hét 2 Nov
500
kedd 3 Nov
200
sze 4 Nov
100
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
500
szo 7 Nov (előrejelzés)
400
vas 8 Nov (előrejelzés)
200
hét 9 Nov (előrejelzés)
400
kedd 10 Nov (előrejelzés)
200
sze 11 Nov (előrejelzés)
200
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
700
szo 14 Nov (előrejelzés)
500
vas 15 Nov (előrejelzés)
200
hét 16 Nov (előrejelzés)
500
kedd 17 Nov (előrejelzés)
300
sze 18 Nov (előrejelzés)
200
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
800
szo 21 Nov (előrejelzés)
500
vas 22 Nov (előrejelzés)
200
hét 23 Nov (előrejelzés)
500
kedd 24 Nov (előrejelzés)
300
sze 25 Nov (előrejelzés)
200
csüt 26 Nov (előrejelzés)
100
pén 27 Nov (előrejelzés)
900
Chaim Soutine: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Chaim Soutine-nak?
Lógó Héja: 800 látogatás, ami 9% a(z) Chaim Soutine megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Chaim Soutine?
13 300 tizenkét hónap alatt (6 700 a művész oldalon, 6 600 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Chaim Soutine alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (71%), telefonok (17%) és tabletek (13%); a vezető számítógépek 71% arányal.
Chaim Soutine több nyelven követik?
Igen: Spanyol (18%), Angol (11%) és Koreai (11%). A népszerűst leg Spanyol 18% share-val.
Kedveli-e a közönség Chaim Soutine műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 44%-át teszi ki a 28% katalógusból.