Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Cesare Da Sesto oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Cesare Da Sesto: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Leda and the Swan: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 22% a(z) Cesare Da Sesto megtekintéseinek összesen. Aztán Salomè with head of John the Baptist és Holy Family with St Catherine. Összesen 2 300 látogatás: 800 a művész oldalon, 1 500 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 900 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Romantikus (Hangulat) a látogatások 36%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 9%-át jelenti.
Cesare Da Sesto: a(z) 9 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 9 mű a Cesare Da Sesto alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Cesare Da Sesto közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
1 400
Aug 2026
0
0
Sze 2026
200
0
Okt 2026
100
100
Hogyan nézték a Cesare Da Sesto műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Cesare Da Sesto művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Klasszikus
36,4%
18,2%
Dramatikus
36,4%
18,2%
Romantikus
9,1%
36,4%
Elegáns
9,1%
18,2%
Nyugodt
9,1%
9,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
27,3%
45,5%
Szellemi
45,5%
18,2%
Romantikus
18,2%
36,4%
Sötét és komoly
9,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
25,0%
11,1%
Lágy árnyékok
40,0%
38,9%
Érezhető fényesség
15,0%
22,2%
Fényerék egyensúlya
15,0%
22,2%
Fényes
5,0%
5,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
35,0%
38,9%
Finom színtónusú
40,0%
22,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
27,8%
Egyértelmű színprészenység
5,0%
11,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
30,0%
33,3%
Egyensúlyos
65,0%
55,6%
Élénk
5,0%
11,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
22,2%
Lágy
5,0%
5,6%
Egyensúlyozott
5,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
25,0%
11,1%
Kijelentés
45,0%
61,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
20,0%
5,6%
Lágyan kevert paletta
20,0%
27,8%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
22,2%
Erős színegyüntetés
30,0%
27,8%
Egységes színpaletta
10,0%
16,7%
Hogyan alakulnak Cesare Da Sesto legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Mary with child and Saint J…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna and Child with Sain…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ Carrying His Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Holy Family with St Catheri…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Leda and the Swan
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Wounded Christ appears…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Studies of Feet
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Madonna and Child with the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveket használ Cesare Da Sesto közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
100,0%
Hogyan alakulnak Cesare Da Sesto napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
100
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
200
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
Cesare Da Sesto: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Cesare Da Sesto-nak?
Leda and the Swan: 400 látogatás, ami 22% a(z) Cesare Da Sesto megtekintéseinek összegétől. A lista 9. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Cesare Da Sesto?
2 300 tizenkét hónap alatt (800 a művész oldalon, 1 500 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Cesare Da Sesto műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Romantikus (Hangulat): a látogatások 36%-át teszi ki a 9% katalógusból.