Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Cecco Del Caravaggio oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Cecco Del Caravaggio: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Szent Bertalan leprése a legnézettebb alkotás: 4 200 megtekintés egy évben, ami 38% összes Cecco Del Caravaggio részére fordított figyelemnek. Ezt követi The Death of the Virgin és John the Baptist. A művész oldala 1 800 látogatást, a művek pedig 8 500 látogatást értek el: összesen 10 300 lượt. A figyelem 444%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Okt 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 4 900 látogatással. A látogatók számítógépek (61%), telefonok (38%) és tabletek (1%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Finom színtónusú (Színelnyomás) stílust: ezek a látogatások 73%-át teszik ki a katalógus 44%-ával szemben.
A(z) Cecco Del Caravaggio 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Cecco Del Caravaggio leglátottabb műve.
-
1
Szent Bertalan leprése, 1608
4 200 látogatás · 38,2%
-
2
The Death of the Virgin, 1603
1 200 látogatás · 10,9%
-
3
John the Baptist, 1598
500 látogatás · 4,5%
-
4
Dávid Goliat fejével, 1610
400 látogatás · 3,6%
-
5
A jósló, 1599
300 látogatás · 2,7%
-
6
Christ expulses the money changers out of the temple
300 látogatás · 2,7%
-
7
Szent Péter tagadása, 1610
300 látogatás · 2,7%
-
8
Medusa, 1597
300 látogatás · 2,7%
-
9
Supper at Emmaus, 1602
300 látogatás · 2,7%
-
10
The Flute Player, 1615
200 látogatás · 1,8%
Mikor látogatják meg az emberek Cecco Del Caravaggio oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 800 | 3 200 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sze 2026 | 100 | 800 |
| Okt 2026 | 900 | 4 000 |
Mikor nyitják meg Cecco Del Caravaggio műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Cecco Del Caravaggio művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Drámai | 62,9% | 71,2% |
| Sötét és komoly | 11,4% | 11,5% |
| Szellemi | 5,7% | 7,7% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 11,4% | 4,8% |
| Rejtélyes | 2,9% | 2,9% |
| Szenvedélyes | 0,0% | 1,9% |
| Romantikus | 5,7% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 92,0% | 85,5% |
| Lágy árnyékok | 8,0% | 14,5% |
| Érezhető fényesség | 0,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 46,0% | 22,7% |
| Finom színtónusú | 44,0% | 72,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,0% | 4,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 82,0% | 86,4% |
| Egyensúlyos | 18,0% | 13,6% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,0% | 14,5% |
| Lágy | 38,0% | 51,8% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 6,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 8,2% |
| Kijelentés | 22,0% | 19,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,0% | 7,3% |
| Lágyan kevert paletta | 16,0% | 11,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 8,2% |
| Erős színegyüntetés | 62,0% | 71,8% |
| Egységes színpaletta | 6,0% | 0,9% |
Melyek Cecco Del Caravaggio legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Szent Bertalan leprése | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 900 |
| Incredulity of Saint Thomas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Szent Máté mártírsága | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inspiration of Saint Matthew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loreto Madonna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A jósló | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Szent Jeromos író | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dávid és Goliat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dávid Goljót fejével | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Szent Lúcia temetése | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan oszlónak a Cecco Del Caravaggio közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 300 | 61,2% |
| telefonok | 3 900 | 37,9% |
| tabletek | 100 | 1,0% |
Milyen nyelveken követi Cecco Del Caravaggio a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Német | 500 | 41,7% |
| Orosz | 200 | 16,7% |
| Bolgár | 100 | 8,3% |
| Görög | 100 | 8,3% |
| Spanyol | 100 | 8,3% |
| Olasz | 100 | 8,3% |
| Lengyel | 100 | 8,3% |
Naponta hány látogatása van Cecco Del Caravaggio-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 100 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 100 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 200 |
| vas 25 Okt | 200 |
| hét 26 Okt | 300 |
| kedd 27 Okt | 1 200 |
| sze 28 Okt | 2 200 |
| csüt 29 Okt | 500 |
| pén 30 Okt | 400 |
| szo 31 Okt | 600 |
| vas 1 Nov | 200 |
| hét 2 Nov | 1 300 |
| kedd 3 Nov | 500 |
| sze 4 Nov | 900 |
| csüt 5 Nov | 600 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 300 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 500 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 300 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 1 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 1 200 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 2 200 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 700 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 400 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 700 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 300 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 1 400 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 1 400 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 2 700 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 900 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 500 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 800 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 400 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 1 600 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 1 700 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 3 200 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 1 100 |
Amit az emberek Cecco Del Caravaggio kapcsán kérdeznek
Melyik Cecco Del Caravaggio műve a legtöbbször megtekintett?
- Szent Bertalan leprése az első helyen, 4 200 megtekintéssel, a nézetések 38%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Cecco Del Caravaggio közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 10 300 látogatás tizenkét hónapban: 1 800 a művész oldalán, 8 500 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Cecco Del Caravaggio közönsége?
- A látogatók számítógépek (61%), telefonok (38%) és tabletek (1%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 61%-át teszik ki.
Mely művei Cecco Del Caravaggio felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Finom színtónusú (Színelnyomás) leírású művek 73% látogatást generálnak a katalógus 44% részére vonatkozóan.